Obnovit stránku

85" Sony Bravia XR-85X95K

Doprava
zdarma
Vyneseme. Namontujeme na zeď. Vyber si čas.
Info
Garance nejlepší ceny
99 999,-

85" Sony Bravia XR-85X95K

Doporučené k tomuto modelu

Sony Bravia XR-85X95K

Google TV LED s perfektním obrazem a zvukem

Televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED vám nabídne nejen skvělý obraz, ale také perfektně vyladěný zvuk v jakémkoliv prostředí. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si neodolatelný zážitek z vašeho oblíbeného pořadu či filmu. Mini LED podsvícení je řízeno přesně, aby poskytovalo oslňující světla, hluboké černé a krásně přirozené střední tóny.

Přednosti Sony Bravia XR-85X95K

 

Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED s širokým spektrem barev

Televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED vás na první pohled uchvátí širokým spektrem barev. Technologie XR Triluminos Pro, jejíž funkce zajišťuje procesor Cognitive Processor XR™, umožňuje televizi zobrazovat více než miliardu barev. Díky tomu může televizor také reprodukovat jednotlivé barvy s nepatrnými rozdíly, které pozorujete v reálním světě. Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu. Výsledkem jsou přirození odstíny v každém detailu. Panel s širokým barevným gamutem a procesorem zohledňuje lidské vnímání. 

Televizor Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED s procesorem Cognitive Processor XR™

Vítejte v nové generaci XR Mini LED – jas, který můžete cítit! XR Backlight Master Drive přesně ovládá podsvícení Mini LED a poskytuje nebývalý dynamický rozsah s oslnivými světly, hlubokými odstíny černé a krásně přirozenými středními tóny. Jedná se o 4K televizor, což znamená, že rozlišení je čtyřikrát ostřejší než u standardního Full HD televizoru. Chceme, abyste si tuto neuvěřitelnou kvalitu obrazu užili bez ohledu na to, co sledujete, a proto je zahrnuta u televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED technologie XR 4K Upscaling pro upscale obsahu 2K a HD blíže kvalitě 4K. Výkon tohoto televizoru spočívá v revolučním procesoru, který rozumí tomu, jak lidé vidí a slyší, a dokáže reprodukovat obsah způsobem, který je skutečně skutečný. Jedná se o Cognitive Processor XR™.

Televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED s prostorovým 3D zvukem

Televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED myslela opravdu na všechno! Díky technologii XR Surround dokáže totiž vytvářet virtuální prostorový zvuk pomocí reproduktorů televizoru. Výsledkem je zážitek z 3D zvuku, takže vám odpadají starosti s přiděláváním reproduktorů. Televize Sony Bravia je navíc plně kompatibilní s technologií Dolby Atmos®.

Ovládejte televizi Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED hlasem

Upřednostňujete ovládání hlasem? Pomocí hlasu můžete u televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED najít všechny své oblíbené pořady. Nabídku můžete pohodlně procházet a vyhledávat si určité žánry. Abyste mohli televizi Sony ovládat hlasem, musíte prvně stisknout tlačítko hlasu na dálkovém ovladači. 

Elegantní provedení televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED

Vícepolohový stojan poskytuje skutečnou všestrannost televizoru Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED. Nastavte jej do standardní polohy, úzké polohy pro menší povrchy nábytku nebo použijte polohu soundbaru, aby byl váš zvukový systém čistý. Oslní vás také minimalistickým rámečkem, který vám umožní soustředit se pouze na obraz. Design One Slate s hladkými okraji a skleněným panelem krásně doplní interiér místnosti.

Přednosti inteligentní TV Sony Bravia XR-85X95K

Google TV LED s kvalitním 4K

Užívejte si ničím nerušený zážitek v kvalitě blízké 4K. Ať už sledujete svůj oblíbený pořad, film či cokoliv jiného, Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED vás uchvátí neodolatelným obrazem. Vybavena je totiž funkcí XR 4K Upscaling a procesorem Cognitive Processor XR™, který dokáže inteligentně obnovit ztracené textury a detaily, aby zajistil realistický obraz.

Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání

Televizor Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED je vybaven inteligentním zpracováním pohybu pro rychlé scény bez rozmazání. S procesorem Cognitive Processor XR™ a technologií XR Motion Clarity™ zajistí pomocí analýzy pohybu, plynulý a zřetelný obraz.

Nádherný obraz ze všech úhlů

Televizor Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED s panelem X-Wide Angle™ zachovává nádherný obraz ze všech úhlů. Díky technologii X-Anti Reflection je obraz mnohem zřetelnější s menší mírou odlesků.

Perfektní zvuk ladící s podsvícením Full Array LED

Nejen obraz, ale také zvuk je důležitý pro perfektní zážitek ze sledování vašich oblíbených pořadů. Televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED je vybavena technologií Acoustic Multi-Audio™, která zahrnuje výškové reproduktory pro polohování zvuku, jejichž zásluhou přicházejí vysokofrekvenční zvuky ze správného místa ve scéně. Zvuk ladí s děním a podsvícením Full Array LED.

Sony s technologií Voice Zoom pro vylepšení hlasu dialogů 

Taky to občas znáte, že musíte přidávat hlasitost ve chvíli, kdy se dva baví? To bude již minulostí. Televize Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED má totiž speciální technologii Voice Zoom™ 2, která automaticky vylepšuje hlasy dialogů. Díky tomu nebudete muset řešit zbytečné zvyšování hlasitosti.

Ovladač se speciálním podsvícením

Televizi Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED můžete pohodlně ovládat chytrým dálkovým ovládáním. Stejně tak můžete ovládat všechna další  připojená zařízení. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy. Ovladač je vybaven podsvícením, díky kterému na tlačítka uvidíte i ve tmě. Design podtrhuje kvalitní hliníkové provedení.

Sony Bravia XR-85X95K je stvořena pro zábavu

 

Sony Bravia XR-85X95K nově s nejmodernějšími funkcemi pro hraní

V polovině června 2023 získala televize Sony Bravia XR-85X95K přístup k nejnovějšímu softwaru, díky kterému získáte vylepšenou herní nabídku. Jediným stisknutím tlačítka díky ní otevřete nabídku pro optimalizaci vašeho herního zážitku. Mezi funkcemi najdete nastavení velikosti obrazovky, redukci rozmazání během pohybu, ekvalizér černé barvy a možnost přidání zaměřovače. Všechny tyto funkce umožní přizpůsobit hru vašim individuálním požadavkům a potřebám.

Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound Personalizer

Díky kompatibilitě televizoru Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED s Dolby Atmos si můžete vychutnat perfektní zvuk s nositelným reproduktorem SRS-NS7 připojeným k televizoru. 3D zvuk si navíc můžete vychutnat také s vybranými sluchátky společnosti Sony při použití bezdrátového vysílače WLA-NS7.

Inteligentní zpracování pohybu

Sledování sportovních přenosů či dechberoucích akčních filmů může být díky televizi Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED povýšeno na úplně novou úroveň. Televizor s procesorem Cognitive Processor XR™ s technologií XR Motion Clarity™ dokáže pomocí analýzy pohybu z několika snímků vytvořit obraz, který je krásně plynulý a zřetelný. 

Aplikace BRAVIA CORE nabídne spoustu kvalitního obsahu

K chytré televizi Sony Bravia XR-85X95K obdržíte předplatné filmové aplikace BRAVIA CORE na 12 měsíců. Otevřou se vám tak dveře k nejnovějším titulům i klasikám, a to i v rozlišení 4K HDR a IMAX Enhanced. Díky tomu při streamování filmů uvidíte více detailů, barev a kontrastu. Užijte si snímky, jako jsou Spider-Man: Bez domova, Jumanji: Další level, Venom nebo například film Krotitelé duchů z roku 1984. Mimo to je BRAVIA CORE největší knihovnou IMAX® Enhanced filmů, které dokáže streamovat rychlostí až 80 Mb/s. K 12měsíčnímu předplatnému získáte také 5 filmových kreditů k odemčení vybraných snímků.

České a slovenské aplikace na jednom místě

Operační systém Google TV u Sony Bravia XR-85X95K umožňuje přímé stažení oblíbených placených i neplacených českých a slovenských aplikací do televizoru bez nutnosti vlastnit set-top box. Odemkněte bohatý filmový a seriálový obsah na O2 TV, Voyo, iVysílání, Orange TV, Magio GO, Vodafone TV, iPrima a Magenta TV na několik kliknutí.

Skvělé příslušenství

 

Připojte k televizoru kameru BRAVIA CAM

V případě, že k televizoru Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED připojíte kameru BRAVIA CAM, můžete si zážitek posunout na úplně jinou úroveň! Kamera pozná, kde v místnosti jste a také jak daleko sedíte. Díky tomu zvládne upravit všechny potřebné nastavení zvuku i obrazu. Zvuk tak bude zřetelnější a obraz jasnější. To však není vše! Díky kameře BRAVIA CAM můžete udržovat kontakt i s celou vaší rodinou na velké obrazovce. Stačí jednoduše televizor s kamerou spárovat a pustit se do zábavy!

Pořádejte videokonference přes Sony Bravia XR-85X95K

Komunikujte na dálku přes velkou televizní obrazovku a užijte si realističtější komunikaci přímo ve vašem obývacím pokoji. Díky podpoře aplikací Zoom for TV a Google Meet se přes televizi Sony Bravia XR-85X95K propojenou s kamerou BRAVIA CAM snadno připojíte k videokonferenci, ať už budete komunikovat s rodinou, přáteli nebo kolegy ze zaměstnání. BRAVIA CAM navíc sama rozpozná, jak daleko se od televizoru nacházíte, a přizpůsobí vzdálenosti nastavení obrazu a zvuku.

Snižování dopadů na životní prostředí

 

Úspora energie s novým rozhraním Eco Dashboard

Televize Sony Bravia XR-85X95K je po aktualizaci vybavena rozhraním Eco Dashboard pro snadnou úpravu nastavení obrazovky, které sníží spotřebu energie a dopady na životní prostředí. Intuitivním ovládáním maximalizujete obrazový výkon na základě takových prvků jako je množství světla v místnosti, teplota, tmavost zobrazovaných scén nebo počet osob před obrazovkou. S Eco Dashboard dokáže televize Sony Bravia XR-85X95K uspořit až 32 % energie.

Sony dbá na životní prostředí

Televizory společnosti Sony Bravia XR jsou navrženy tak, aby co nejvíce šetřily životní prostředí. Při výrobě a balení televize se výrazně omezuje používání prvotních plastů. Rám televizoru Sony Bravia XR-85X95K Google TV LED navíc obsahuje až 30 % udržitelných materiálů a plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti součástí ve výši 89 %.

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 85 " (215,9 cm)
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px

Obrazovka

Podsvícení Mini LED
Další vlastnosti obrazu HDR, Local Diming
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Operační systém Google TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2022

Aplikace | SMART funkce

Aplikace O2 TV, YouTube, NETFLIX, Max, Voyo, Disney+, Prima+, SkyShowtime, Canal+, SledovaniTV, OKTAGON TV
SMART funkce Chytrý ovladač, Ovládání gesty, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Kompatibilita s hlasovým asistentem Google Assistant

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor, Calman Ready

Herní funkce

Herní funkce Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate)

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth, Párování s mobilním zařízením, Apple AirPlay 2, DLNA, Miracast, Chromecast, WiFi ready
Vstupy a výstupy USB, HDMI 2.1, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, Komponentní
HDMI 4 ×
USB 2 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C, Duální

Rozměry a hmotnost

Šířka 188,9 cm
Výška 109,7 cm
Hloubka 4,5 cm
Výška bez podstavce 108,6 cm
Hloubka bez podstavce 5,6 cm
Hmotnost 54,7 kg
VESA uchycení 400×400

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 60 W
Zabudované audio Subwoofer

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 129 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 211 kWh/1000h

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

3D/AR

3D/AR 3D model + AR model v Android aplikaci, 3D model + AR model v iOS aplikaci
Kód:  WS1022a6a
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  XR85X95KAEP
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB03