22" Philips 22PFS5403
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080 Mpx
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Operating system
Operating system Without SMART support
TV functions
Multimedia features Playback from USB
Connectivity
Total number of HDMI ports 2 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Colour
Colour Black
Code:  WC389a8
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 22" Philips 22PFS5403
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 22 '' Philips 22PFS5403
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 22 '' Philips 22PFS5403
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 22" Philips 22PFS5403