24" Thomson 24HA2S13CW
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 18 kWh/1000h
Maximum power consumption 36 W
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Colour depth 8 bit
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2022
Application
Czech apps Skylink Live TV, Vodafone TV
Slovak apps Skylink Live TV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
SMART functions HbbTV, Voice control
Connectivity
Wireless connection Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 3 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 31.8 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 53.5 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour White
Audio
Audio formats DTS Digital Surround
Package contents
Control in package Smart with voice control
Code:  WK680d4c
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Thomson 24HA2S13CW
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Thomson 24HA2S13CW
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Thomson 24HA2S13CW
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Thomson 24HA2S13CW