27" Dahua LM27-E331A
Amazing Deal 3,590,- Save 597,-
Installment calculator 9,9%‎  interest from 165,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 180 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 55.6 cm
Height 32.8 cm
Depth 6.7 cm
Weight 4.7 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included DisplayPort
Energy specifications
Typical power consumption 54 W
Code:  WK0610b14
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Dahua LM27-E331A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-E331A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-E331A
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Dahua LM27-E331A