27" Philips 27M2N6501L/00
Buy with code ALZADNY10
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 230,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Panel type QD-OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Anti-Glare
Technology Adaptive-Sync
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Audio interface headphone input
Colour gamut
Adobe RGB 98 %
sRGB 147.5 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 60.9 cm
Height 53.3 cm
Depth 26.1 cm
Weight 7.22 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-A
Warranty
Extended warranty Pick-up & Return
Power outlet type
Energy efficiency class in HDR mode F
Maximum power consumption 21 W
Typical power consumption 25 W
Code:  WC13p1a
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27M2N6501L/00
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N6501L/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N6501L/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27M2N6501L/00