32" ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP
Buy with code ALZADNY10
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 575,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 450 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Matte
Technology G-Sync Compatible
Dual-Mode
Dual-mode resolution 4K/FHD
Dual-mode frequency 233C
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface USB, USB-C
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input, S/PDIF
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 1 3 ×
USB 4 ×
Features and functions
Features Adjustable height
Equipment Kensington lock
Maximum Power Delivery performance 90 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 71.4 cm
Height 43 cm
Depth 7.1 cm
Weight 7.3 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-A
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 50 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WA049m1d23
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP