32" LG 32LQ631C
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Application
Global applications NETFLIX, HBO Max, YouTube, Apple TV, Amazon Prime Video, SkyShowtime, Canal+
Czech apps Oneplay, Skylink Live TV, Vodafone TV, Telly
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, DLNA
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 43.7 cm
Depth without stand 8.29 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 10 W
Code:  WK607c4f2
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG 32LQ631C
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" LG 32LQ631C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG 32LQ631C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" LG 32LQ631C