32" LG 32LQ6380
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 115,- monthly
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Application
Global applications NETFLIX, HBO Max, YouTube, Apple TV, SkyShowtime, Canal+
Czech apps Oneplay, Skylink Live TV, Telly
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Miracast, DLNA
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 2 ×
Audio connectors Digital optical output
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 74 cm
TV height 47 cm
TV depth 18 cm
TV weight 4.7 kg
Height without stand 44 cm
Depth without stand 8 cm
Base width / leg spacing 61 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour White
Audio
Speaker performance 10 W
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WK607c4h
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG 32LQ6380
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" LG 32LQ6380
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG 32LQ6380
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" LG 32LQ6380