32" Philips 32BDL3010Q-FHD
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel type VA
Refresh rate 60 Hz
Response time 8 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1200:1
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, VGA, DVI
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 2.0
Data interface 2.5mm RS232C connector
Data interface standards USB 2.0
Audio interface headphone input, 3.5mm IR connector
HDMI 2 ×
DVI 1 ×
VGA 1 ×
USB 1 ×
Features and functions
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 75 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 72.65 cm
Height 42.54 cm
Depth 6.36 cm
Weight 5.2 kg
VESA mounting 100×100, 200×200
Packaging
Cables included RS232
Code:  WC130b7
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Philips 32BDL3010Q-FHD
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Philips 32BDL3010Q-FHD
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Philips 32BDL3010Q-FHD
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Philips 32BDL3010Q-FHD