32" STRONG SRT32HG6733C
Buy with code ALZADNY35
Price Guarantee
Installment calculator 9,9%‎  interest from 184,- monthly
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Maximum brightness 200 nt
Colour depth 8 bit
Operating system
Operating system Google TV
Model year
Model year 2024
Application
Czech apps Oneplay, Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Kuki, Telly, LepšíTV, AntikTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV, Kuki, LepšíTV, AntikTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan
SMART functions HbbTV, Voice control
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast, Miracast, DLNA
WiFi standards WiFi 5
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older , HDMI s eARC
Total number of HDMI ports 2 ×
Video connectors Composite
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 71.8 cm
TV height 47.5 cm
TV depth 22.9 cm
TV weight 3.6 kg
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats Dolby Digital AC3
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 27 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Code:  JT880m04b2
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" STRONG SRT32HG6733C
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" STRONG SRT32HG6733C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" STRONG SRT32HG6733C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" STRONG SRT32HG6733C