32" TCL H32B3803
The product is localised for CZ
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Operating system
Operating system Without SMART support
Connectivity
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 43.5 cm
Depth without stand 8 cm
VESA mounting 200×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 20 W
Code:  WK690d21
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" TCL H32B3803