32" Thomson 32HG2S15W
- 3 roky záruky
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Price Guarantee
Installment calculator 9,9%‎  interest from 184,- monthly
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Screen surface Anti-Glare
Colour depth 8
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, Kodi, Canal+, Google Duo, VLC Media Player
Czech apps Oneplay, Prima+, LepšíTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, SledováníTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
SMART functions Voice control
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.0 ports 3 ×
Audio connectors Analog audio input
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 71.9 cm
TV height 45.6 cm
TV depth 15.1 cm
TV weight 3.35 kg
Height without stand 42.3 cm
Depth without stand 8.2 cm
Base width / leg spacing 64 cm
Base width / Leg spacing (2nd position) 30 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour White
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats DTS Digital Surround
Other audio features Audio calibration, Automatic volume control
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Power outlet type
Code:  QWK680y15
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Thomson 32HG2S15W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Thomson 32HG2S15W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Thomson 32HG2S15W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Thomson 32HG2S15W