32" Toshiba 32LA2E63DG
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 126,- monthly
Specifications
Power outlet type
Country Czechia
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards Dolby Vision
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2025
Application
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB
Connectivity
Audio-video connectors HDMI 2.0
Total number of HDMI ports 2 ×
Number of HDMI 2.0 ports 3 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 72.8 cm
TV height 47.3 cm
TV depth 17.3 cm
TV weight 4.2 kg
Height without stand 43 cm
Depth without stand 7.6 cm
VESA mounting 75×75
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 12 W
Package contents
Control in package Classic
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WB033g57k
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Toshiba 32LA2E63DG
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Toshiba 32LA2E63DG
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Toshiba 32LA2E63DG
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Toshiba 32LA2E63DG