32" Toshiba 32LA3B63DG
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 32 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2021
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, MAGENTA TV, OKTAGON TV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB, Skylink Fast Scan
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 73.2 cm
Depth without stand 7.8 cm
VESA mounting 75×75
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 12 W
Code:  WB033g46a
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Toshiba 32LA3B63DG
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Toshiba 32LA3B63DG
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Toshiba 32LA3B63DG
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Toshiba 32LA3B63DG