34" AOC CU34E4CW
New arrival 10,690,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 246,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 120 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 3500:1
Surface display Anti-Glare
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB-C, RJ-45 (LAN)
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 2 ×
USB 3.2 Gen 1 4 ×
USB 6 ×
Colour gamut
sRGB 120.6 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Webcam, Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 80.88 cm
Height 58.16 cm
Depth 25.22 cm
Weight 10.09 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Warranty
Extended warranty Pick-up & Return
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode D
Energy consumption in SDR mode 20 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 46 W
Typical power consumption 20 W
Code:  WK243x08
Warranty: 60 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" AOC CU34E4CW
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" AOC CU34E4CW
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" AOC CU34E4CW
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" AOC CU34E4CW