34" ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG
Buy with code ALZADNY20
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 529,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Panel type QD-OLED
Refresh rate 175 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface standards USB 2.0, USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 2.0 1 ×
USB 3.2 Gen 1 2 ×
USB 3 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions KVM
Equipment Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 81.2 cm
Height 54.5 cm
Depth 19.9 cm
Weight 8.3 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included DisplayPort, USB-C
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 32 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 36 W
Code:  WA049m1d05
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG