34" LG 34U511A-B
Buy with code ALZADNY10
Discounted -1 % 5,989,- 6,090,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 138,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide FHD
Resolution 2560 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 100 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4
Colour gamut
Adobe RGB 80 %
sRGB 99 %
Features and functions
Features Tilting
Functions Flicker-free, HDR
Equipment Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 81.65 cm
Height 48.67 cm
Depth 22 cm
Weight 7.6 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 40 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 39.6 W
Typical power consumption 28.9 W
Code:  WK060a1c6c2
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" LG 34U511A-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" LG 34U511A-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" LG 34U511A-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" LG 34U511A-B