43" KIWI 43F730QB
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in HDR mode F
Typical power consumption 44 W
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HLG
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube
Czech apps Oneplay
TV functions
SMART functions Voice control
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 95.8 cm
Depth without stand 7.2 cm
Base width / leg spacing 22.8 cm
VESA mounting 400×200
Colour
Colour Black
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents One Connect cable
Code:  WK50b1a6
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" KIVI 43F730QB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" KIWI 43F730QB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" KIWI 43F730QB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" KIVI 43F730QB