50" Nokia UN50GV310I
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 120 W
Screen size and resolution
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Technology QLED
Other screen features HDR
Operating system
Operating system Android TV
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Amazon Prime Video, Canal+
Voice assistant compatibility Amazon Alexa
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Total number of HDMI ports 3 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Audio formats DTS Virtual:X, Dolby Atmos
Code:  WNO32030
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" Nokia UN50GV310I
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" Nokia UN50GV310I
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Nokia UN50GV310I
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Nokia UN50GV310I