50" Thomson 50UA5S13W
+ 1 rok záruka navíc
Show alternatives
Product accessories
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 53 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10, Dolby Vision
Colour depth 10 bit
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2022
Application
Czech apps Skylink Live TV, Vodafone TV
Slovak apps Skylink Live TV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
SMART functions HbbTV, Voice control
Connectivity
Wireless connection Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 4 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 64.3 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 111.1 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour White
Audio
Speaker performance 20 W
Audio formats DTS Digital Surround, Dolby Atmos
Package contents
Control in package Smart with voice control
Code:  WK680r92b
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" Thomson 50UA5S13W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" Thomson 50UA5S13W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Thomson 50UA5S13W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Thomson 50UA5S13W