55" KIWI 55U760QW
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in HDR mode G
Typical power consumption 76 W
Screen size and resolution
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HLG
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube
Czech apps Oneplay
TV functions
SMART functions Voice control
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 4 ×
Tuners
Tuner type DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 123 cm
Depth without stand 6.5 cm
Base width / leg spacing 26 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour White
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents One Connect cable
Code:  WK50b1b
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" KIVI 55U760QW
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" KIWI 55U760QW
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" KIWI 55U760QW
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" KIVI 55U760QW