55" Thomson 55UA5S13
+ 1 rok záruka navíc
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 63 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Maximum power consumption 100 W
Screen size and resolution
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Supported HDR standards HDR10, Dolby Vision
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2022
Application
Czech apps Skylink Live TV, Vodafone TV
Slovak apps Skylink Live TV
Voice assistant compatibility Google Assistant
Connectivity
Wireless connection Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 4 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 71 cm
Depth without stand 7.7 cm
Base width / leg spacing 122.9 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Audio formats DTS Digital Surround, Dolby Atmos
Package contents
Control in package smart
Code:  WK720b2
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Thomson 55UA5S13
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Thomson 55UA5S13
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Thomson 55UA5S13
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Thomson 55UA5S13