65" JVC LT-65VA3335
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy efficiency class in HDR mode G
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR, Local dimming
Supported HDR standards HDR10, Dolby Vision, HLG
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Czech apps Oneplay, Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Telly, LepšíTV, AntikTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV, LepšíTV, AntikTV
Hungarian apps AntikTV
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast, DLNA
Audio-video connectors HDMI 2.1
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.1 ports 3 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 146 cm
TV height 91 cm
TV depth 24 cm
TV weight 19.13 kg
Height without stand 88.5 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 125.1 cm
VESA mounting 400×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 24 W
Audio formats DTS:X, DTS Virtual:X, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package Classic
Code:  WJV065w6b2
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
ETA a. s., nám. Práce 2523, 760 01 Zlín, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" JVC LT-65VA3335
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" JVC LT-65VA3335