65" Samsung QE65QN1EF
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 460,- monthly
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology Mini LED
Backlight Mini LED
Other screen features HDR, Local dimming
Operating system Tizen OS
Interface Language Czech, Slovak, Hungarian
Model year
Model year 2025
Application
Czech apps Oneplay, Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Telly, LepšíTV, AntikTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV, Kuki, LepšíTV, AntikTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Bixby
TV functions
Multimedia features Skylink Fast Scan, Hotel Mode, PIP (Picture In Picture)
SMART functions HbbTV
Gaming features GAME MODE, VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync Premium
Connectivity
Wireless connection Apple AirPlay2, DLNA
WiFi standards WiFi 5
Total number of HDMI ports 4 ×
Number of HDMI 2.1 ports 4 ×
Dimensions and weight
Height without stand 83.22 cm
Depth without stand 2.57 cm
Base width / leg spacing 31.43 cm
VESA mounting 400×300
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 20 W
Audio formats Dolby Digital Plus
Other audio features Motion-tracking sound, Audio calibration, Separate headphone volume control
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 84 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 220 W
Typical power consumption 84 W
Power outlet type
Code:  WR174o7a
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung QE65QN1EF
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN1EF
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN1EF
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung QE65QN1EF