Alcohol Elisa
Alcohol Elisa – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 62
Elisa Coffee mead 0,2 l 11%
109,-
545 Kč/l
In stock > 20 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 0,2 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 545 Kč/1 l
Elisa Gift mead Eiffelovka 1,5 l 11 %
499,-
333 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 1,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 333 Kč/1 l
Mead Elisa - 45th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
799 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - a 45th birthday present, mead 2× 0,5 l, archival mead Elisa, 2019 vintage and original mead, alcohol min. 11 %, unlimited shelf life
Mead Elisa - 65th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
799 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box
Mead Elisa - 35th birthday gift 2 × 0,5 l 11 %
799,-
799 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set a 35th birthday present, mead 2× 0,5 l, archival mead Elisa, 2019 vintage and original mead, alcohol min. 11 %, unlimited shelf life
Elisa Walnut mead 3 l 11%
750,-
250 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur - honey,,, country of origin Czech Republic, region Moravia, volume 3 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 250 Kč/1 l
Elisa Cinnamon mead 3 l 11%
750,-
250 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur - honey,,, country of origin Czech Republic, region Moravia, volume 3 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 250 Kč/1 l
Mead Elisa - 85th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
799 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box. Products intended for persons over 18 years of age. Your age will be verified upon collection.
Mead Elisa - 90th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
799 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - a 90th birthday present, mead 2× 0,5 l, archival mead Elisa, 2019 vintage and original mead, alcohol min. 11 %, unlimited shelf life
Mead Elisa - 95th birthday present 2 × 0,5 l 11 %
799,-
799 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box. Products intended for persons over 18 years of age. Your age will be verified upon collection.
Mead Elisa - 20th birthday gift 2 × 0,5 l 11 %
799,-
799 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - contains Archival mead vintage 2019 and Original mead, alcohol content 11%, without added sugar and alcohol, volume 2×0,5 l. Products intended for persons over...
Elisa Magical Winter - a gift for two
1,299,-
1,443 Kč/l
In stock 2 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box. Products intended for persons over 18 years of age. Your age will be verified upon collection.