Our brands - Almonds
All from 27
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 250g
Great price
149,-
596 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - subtly salty flavour with a smoky taste, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, non-GMO and not treated with ionising radiation, reduced salt content, made in...
Bery Jones Smoked Almond flavour in a tube 450g
Great price
349,-
776 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - A mildly salty taste with a smoky flavor, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, GMO-free and not treated with ionizing radiation, reduced salt...
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 250g
Great price
109,-
436 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 250 g - 436 Kč/1 kg
