Alza Benefit slevy - Car Leather Cleaners
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 5
Meguiar's Gold Class Leather & Vinyl Cleaner
359,-
759 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Leather Cleaner - extra efficient cleanser, 473ml
COYOTE Cockpit spray Watermelon 400 ml
109,-
273 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plastic Restorer - antistatic, perfumed, spray, volume 400 ml
COYOTE Cockpit spray Orange 400 ml
Great price
109,-
273 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plastic Restorer - antistatic, perfumed, spray, volume 400 ml
COYOTE Cockpit spray Forest fruits 400 ml
Amazing Deal
123,-
Save 46,-
308 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Plastic Restorer - antistatic, perfumed, spray, volume 400 ml
Marvelous Power Textile and Leather Cleaner
229,-
458 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Interior Cleaner - for cleaning textile surfaces in the car, synthetic leather and smooth leather, cleans stains deeply, 100% biodegradable, does not contain chemicals, volume 500...