Nedis PIMS30012E
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Input voltage
Input voltage 12 V
Usage
Voltage change 12 V to 230 V
Features
Continuous output power 300 W
Peak performance 600 W
Sine wave modified
Other accessories Surge protection, Overheat protection, USB connector
Output voltage
Output voltage 230 V