New Arrivals - Winter Car Equipment
All from 304
OSRAM Conventional Blade 550mm 1pc Pre-Fit
New arrival
97,-
Currently Unavailable
Windscreen wiper - standard wiper blades, for windshield, blade lengths: 550mm and 0mm
OSRAM Conventional Blade 580mm 1pc Pre-Fit
New arrival
109,-
Currently Unavailable
Windscreen wiper - standard wiper blades, for windshield, blade lengths: 580mm and 0mm
COYOTE PET Winter Coolant -20°C Lemon 5 l
New arrival
159,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 32 Kč/1 l
COYOTE SECURE 3-in-1 scraper
396,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 87cm × 12,8cm × 27cm, equipment: Broom and Telescopic handle
COYOTE SECURE Square Scraper
54,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 15cm × 0,6cm × 14cm
COYOTE Winter Coolant -20°C Spicy Pumpkin 4 l
New arrival
161,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 40 Kč/1 l
COYOTE Winter Coolant -20°C 4 l
New arrival
139,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 35 Kč/1 l
COYOTE SECURE Ice scraper with brush and telescopic handle, 77–100 cm
329,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 79cm × 10cm × 10cm, equipment: Broom and Telescopic handle
COYOTE SECURE Small Square Scratcher
23,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 10cm × 0,5cm × 10cm
COYOTE SECURE Ice scraper with brush and telescopic handle, 91–130 cm
355,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 100,5cm × 10cm × 11cm, equipment: Broom and Telescopic handle
COYOTE Winter Coolant -30°C 4 l
New arrival
179,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 45 Kč/1 l
COYOTE SECURE Ice Scraper with Glove – TOP 40 cm
115,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 40cm × 5cm × 18cm, equipment: Gloves
COYOTE SECURE Scraper with brush and padded handle, 60 cm
129,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 63cm × 10cm × 10,5cm, equipment: Broom