Truck COYOTE
Truck COYOTE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 49
COYOTE Liquid wipers MR 500ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Windshiels Washers - prevents water from adhering to the glass and prevents fogging, creates an invisible three-layer coating, volume 500 ml
COYOTE Foam Tyre Reviver 400ml
129,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tyre Cleaner - in spray bottle, volume 400 ml
COYOTE Cockpit spray Forest fruits 400 ml
Amazing Deal
123,-
Save 46,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Plastic Restorer - antistatic, perfumed, spray, volume 400 ml
COYOTE Tire and Plastic Reviver 400 ml
151,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tyre Cleaner - in spray bottle, volume 400 ml
COYOTE Glass wipes + mirror 30 pcs
Amazing Deal
61,-
Save 14.50
In stock > 20 pcs at the supplier's
Car Interior Cleaning Wipes -
COYOTE Car shampoo with wax 500 ml
117,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Car Wash Soap - with wax, designed for the body, improves shine, volume 500 ml - 234 Kč/1 l
COYOTE Winter fluid -20°C 5L READY
165,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - ready to use, volume 5000 ml - 33 Kč/1 l
COYOTE Bolt release with MOS2 150 ml
Amazing Deal
71,-
Save 37,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rust Dissolver to lubricate all friction surfaces, like locks, panty, chains, tools, etc.
Perfectly lubricates and protects against corrosion, penetrates into inaccessible areas....
COYOTE Lock defroster 50ml
Discounted -27 %
54,-
75,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lock Defroster - for defrosting car door locks, volume 50 ml
COYOTE Wheel Rim Cleaner RED MR 500 ml
119,-
Currently Unavailable
Alu Disc Cleaner - in spray, volume 500 ml
COYOTE Polishing polish 250 ml
Amazing Deal
129,-
Save 30,-
Currently Unavailable
Car Polish - for old paintwork, with wax, volume 250 ml
COYOTE Active glass cleaner foam 300 ml
Amazing Deal
76,-
Save 43,-
Currently Unavailable
Car Window Cleaner - volume 300 ml, - 253 Kč/1 l
COYOTE Active interior plastic cleaner 300 ml
Amazing Deal
108,-
Save 17.31
Currently Unavailable
Plastic Restorer - spray, volume 300 ml
COYOTE Polishing cloth
81,-
Currently Unavailable
Car Microfiber Cloth - for dusting, washing windows or removing wax residues during polishing, versatile, without seams and edges, material fine microfiber, dimensions 40 × 40 cm
COYOTE New and metallic polish 250 ml
109,-
Currently Unavailable
Car Polish - for varnishes, with wax, volume 250 ml
COYOTE Car shampoo 20L
1,619,-
Currently Unavailable
Car Wash Soap - designed for the body, for manual washing, volume 20000 ml - 81 Kč/1 l
COYOTE Glass and plastic cleaner 650 ml
119,-
Currently Unavailable
Car Window Cleaner - volume 650 ml, - 183 Kč/1 l
COYOTE Insect Remover MR 500 ml
Amazing Deal
80,-
Save 19,-
Currently Unavailable
Insect Remover - atomizer, aerosol, ready for use, suitable for glass and paint, with perfume, volume 500 ml
COYOTE Winter fluid -40°C 3L
199,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid -, volume 3000 ml - 66 Kč/1 l
COYOTE Winter Coolant -30°C 4 l
New arrival
179,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 45 Kč/1 l
COYOTE PET Winter Coolant -20°C Lemon 5 l
New arrival
159,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 32 Kč/1 l
COYOTE Winter Coolant -20°C Spicy Pumpkin 4 l
New arrival
161,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 40 Kč/1 l
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Doplnky do kamiónu
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kamionos felszerelések