Washer Fluids SONAX
Washer Fluids SONAX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 4
Sonax Winter washer fluid -20°C 5l
539,-
108 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - ready to use, volume 5000 ml - 108 Kč/1 l
Sonax Winter washer fluid - concentrate 5l
770,-
154 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid preventing nozzles from freezing and wiping the wipes, with the fragrance of lemon - 154 Kč/1 l
Sonax Winter washer fluid - concentrate 1l
194,-
194 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - preventing the nozzles and the wipers from freezing, with the smell of lemon - 194 Kč/1 l
Sonax Winter Washer Fluid -20°C 2l
241,-
121 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - ready to use, volume 2000 ml - 121 Kč/1 l
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Nemrznúce zmesi do ostrekovačov
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Téli szélvédőmosó folyadékok