Bath Oils & Salts
Bath Oils & Salts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 194
Rudy Profumi MAIOLICHE ART EDITION Cream shower gel and bath foam TAORMINA, 700 ml
392,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam SICILIAN ORANGE BLOSSOM, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam SICILIAN LEMON, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam SARDINIAN SUN, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam IRIS OF CAPRI, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam RIVIERA, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam POSITANO ROSE, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam ITALIAN OLIVE OIL, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam ADRIATICO, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Lamur Dead Sea salt with diamond, 500 g
294,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - from the Dead Sea, mineral, antioxidant, cleaning, exfoliating, massage, relaxing, nourishing, soothing, strengthening, softening, abrasive, refreshing, antifungal and...
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam SALENTO, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam AMALFI PEONY, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
Rudy Profumi MAIOLICHE Shower gel/bath foam VERSILIA, 700 ml
392,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Foam - aloe vera, for women and men, moisturising, 700 ml volume - 56 Kč/100 ml
KNEIPP Lavender Dreaming Bath Salt 500 g
169,-
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, regenerating and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 34 Kč/100 g
HiPP Babysanft Washing foam Duck 250 ml
179,-
Currently Unavailable
Bath Foam - for children, cleaning, moisturising, softening and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 72 Kč/100 ml
KNEIPP Glückliche Auszeit 400 ml
Discounted -20 %
119,-
149,-
Currently Unavailable
Bath Foam - for women and men, moisturising, nourishing, softening and relaxation, formula: vegan, 400 ml volume - 30 Kč/100 ml
KNEIPP Deep Relaxation Bath Oil 100 ml
169,-
Currently Unavailable
Bath oil - nourishes and softens dry skin, effectively counteracts fatigue and exhaustion - 169 Kč/100 ml
SEBAMED BABY Baby foam bath 200 ml
Great price
149,-
Currently Unavailable
Bath Foam - chamomile, for children, cleaning, moisturising, protective, nourishing and soothing, formula: dermo, 200 ml volume - 75 Kč/100 ml
KNEIPP Bath foam Good Night 400 ml
159,-
Currently Unavailable
Bath Foam - for women and men, soothing and relaxation, formula: vegan, 400 ml volume - 40 Kč/100 ml
KNEIPP Sneezer 200 ml
119,-
Currently Unavailable
Bath Foam - for children, moisturising, nourishing and soothing, formula: vegan, 200 ml volume - 60 Kč/100 ml
KNEIPP Turbo Truck 2 × 50 g
129,-
Currently Unavailable
Bath bomb - grape and redcurrant, for women and men, moisturising, regenerating and soothing, formula: vegan - 102 Kč/100 g
LINTEO BABY Baby bath foam 425 ml
159,-
Currently Unavailable
Bath Foam - marigold, for children, cleaning, moisturising, nourishing, soothing and softening, 425 ml volume - 37 Kč/100 ml
VIVACO Dead Sea Salt Dead Sea bath salt 1500 g
219,-
Currently Unavailable
Bath Salt - from the Dead Sea, mineral, cleaning, regenerating, unclogs sinuses, muscle relaxation, nourishing, soothing, softening and antifungal, contains dead Sea Salt, use:...
SALOOS Gentle Baby Bath Oil 125 ml
149,-
Currently Unavailable
Bath oil - for everyday pampering the delicate and sensitive skin of children and adults. Vegetable bio oils regenerate and soften it, creates a protective layer on it and prevents...
In the category Bath Oils & Salts on Alza.cz, we currently have a total of 194 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky do kúpeľa
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdőtermékek