Bath Salts
Bath Salts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 54
Goodie Bath Salt - Pumpkin Spice 450g
279,-
62 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt -, vegan, antibacterial, antioxidant, exfoliating, moisturising, relaxing, softening and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's and men's, weight: 450 g -...
Goodie Bath Salt - Lemongrass 500g
295,-
59 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt -, vegan, antibacterial, antioxidant, exfoliating, moisturising, regenerating and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's, weight: 500 g - 59 Kč/100 g
Goodie Bath Salt - Flower Garden 450g
279,-
62 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt -, vegan, antibacterial, antioxidant, exfoliating, moisturising, regenerating and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's, weight: 450 g - 62 Kč/100 g
VIVACO Body Tip Aromatic bath salt Orange blossom with tangerine 1500 g
Great price
149,-
Save 10,-
9.93 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - refreshing and relaxation, use: women's and men's, weight: 1500 g - 9.93 Kč/100 g
Naturalis Cosmetics Bath salt Lavender 1000 g
79,-
7.90 Kč/100 g
In stock > 20 pcs at the supplier's
Bath Salt - vegan, regenerating, relaxing, softening and soothing, use: women's and men's, weight: 1000 g - 7.90 Kč/100 g
VIVACO Body Tip Aromatic bath salt Macadamia nut with vanilla 1500 g
165,-
11 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - mineral, regenerating, use: women's and men's, weight: 1500 g - 11 Kč/100 g
Herbal Therapy Magnesium bath salt 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - Epsom, relaxing, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Allnature Epsom Salt Matricaria 1 kg
from
170,-
20 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - Epsom, exfoliating, moisturising, regenerating, unclogs sinuses, muscle relaxation and peeling, use: women's and men's, weight: 1000 g - from 20 Kč/100 g
Herbal Therapy Himalayan meditation bath salt pink 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - Himalayan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Herbal Therapy Seven Herbs salt bath, 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bath Salt -, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Herbal Therapy Snake venom bath salt 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - regenerating, relaxing and relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Herbal Therapy Devil's Claw Bath Salt, 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Herbal Therapy Hemp bath salt, 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - refreshing, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Herbal Therapy Argan oil bath salt 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - moisturising and softening, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Herbal Therapy Lavender Bath Salt, 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - bitter, softening and relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Herbal Therapy Bath Salt Almond Oil, 1200 g
149,-
12.42 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - bitter, softening, soothing, softening and relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 12.42 Kč/100 g
Lamur Dead Sea salt with diamond, 500 g
294,-
59 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - from the Dead Sea, mineral, antioxidant, cleaning, exfoliating, massage, relaxing, nourishing, soothing, strengthening, softening, abrasive, refreshing, antifungal and...
KNEIPP Lavender Dreaming Bath Salt 500 g
169,-
34 Kč/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, regenerating and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 34 Kč/100 g
VIVACO Dead Sea Salt Dead Sea bath salt 1500 g
219,-
14.60 Kč/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - from the Dead Sea, mineral, cleaning, regenerating, unclogs sinuses, muscle relaxation, nourishing, soothing, softening and antifungal, contains dead Sea Salt, use:...
Allnature Epsom salt 500 g
from
54,-
12.80 Kč/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, cleaning, relaxing, muscle relaxation, soothing, relaxation and peeling, use: women's and men's, weight: 500 g - from 12.80 Kč/100 g
Allnature Epsom Salt Lavender 500 g
from
59,-
13.80 Kč/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, antibacterial, cleaning, moisturising, muscle relaxation, soothing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - from 13.80 Kč/100 g
Zablocka Thermal Iodine Bromine salt for bathing, scrubbing, inhalation, compresses, 1000 g
269,-
27 Kč/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - iodobromine, mineral, regenerating, soothing and antifungal, use: women's and men's, weight: 1000 g - 27 Kč/100 g
BOHEMIA GIFTS Bath salt chamomile, motherwort, calendula 1200 g
Great price
199,-
16.58 Kč/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 16.58 Kč/100 g
Zablocka Iodine Bromine Bath Salt 1200 g
199,-
16.58 Kč/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - iodobromine, mineral, moisturising, regenerating and unclogs sinuses, use: women's and men's, weight: 1200 g - 16.58 Kč/100 g
In the category Bath Salts on Alza.cz, we currently have a total of 54 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Soli do kúpeľa
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdősók