Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,918
Milton-Lloyd No.2 Sofia EdP 50 ml
471,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 942 Kč/100 ml
Milton-Lloyd Aroma Di Jean EdT 50 ml
324,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Toilette for Him - 648 Kč/100 ml
Milton-Lloyd Essentials No. 8 EdP 50 ml
324,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 648 Kč/100 ml
Milton-Lloyd Essentials No. 4 EdP 50 ml
324,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 648 Kč/100 ml
Milton-Lloyd Zozo EdP 55 ml
324,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 648 Kč/100 ml
Milton-Lloyd New York Dolls Night EdP 55 ml
324,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 648 Kč/100 ml
Milton-Lloyd Night Sky EdP 55 ml
324,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 648 Kč/100 ml
Milton-Lloyd Futurity EdP 55 ml
324,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 648 Kč/100 ml
Daniel Wellington Iconic Paradigm 40 DW00100822
6,790,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Watch men's - analog time display, movement quartz, round dial shape, date, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: steel, case colour:...
Predator Q1 Playboy Elegant leather bracelet 23 cm green
321,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bracelet - men's, material: leather, surface finish matte, no gemstones, black detail pattern
Predator Q1 Leather bracelet blue 25 cm - PD0775-11
242,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bracelet - men's, material: leather, no surface treatment, no gemstones
Silver Star Women's bracelet blue crown-1/V 20
321,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, rigid, bead, with pendant, material: general metal (costume jewellery), surface finish glossy, no gemstones, length 20 cm
Silver Star Ladies bracelet red / silver/V 20
321,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, rigid, bead, with pendant, material: general metal (costume jewellery), surface finish glossy, no gemstones, length 20 cm
Silver Star Women's bracelet blue crown-1/V 18
321,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, rigid, bead, with pendant, material: general metal (costume jewellery), surface finish glossy, no gemstones, length 18 cm
Silver Star Ladies bracelet red / silver/V 18
321,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, rigid, bead, with pendant, material: general metal (costume jewellery), surface finish glossy, no gemstones, length 18 cm
Silver Star Women's bracelet purple crown -1/V 20
252,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, rigid, bead, with pendant, material: general metal (costume jewellery), surface finish glossy, no gemstones, length 20 cm
Silver Star Ladies bracelet B15325-1/V 18
321,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, rigid, bead, with pendant, material: general metal (costume jewellery), surface finish glossy, no gemstones, length 18 cm
Silver Star Ladies bracelet B16068-1/V 18
321,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, rigid, bead, with pendant, material: general metal (costume jewellery), surface finish glossy, no gemstones, length 18 cm
DOLCZE Little Green 110100 (Au585/1000, 1,03g)
9,850,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Earrings - drop, clasp style: screw‑back, children's, material: yellow Gold, hallmark: gold 585/1000, surface finish: glossy, weight: 1.03 g, encrustation: artificial sapphire
PRIM PRECIOSA ONYX BLACK 10311. D W02C.10311. D
8,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour:...
PRIM PRECIOSA CRYSTAL TIME W02C.10230. C
6,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, arabic indexes, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour:...
PRIM PRECIOSA ONYX WHITE 10312. B W02C.10312. B
8,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour:...
PRIM PRECIOSA ONYX BLACK 10311. E W02C.10311. E
8,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour:...
PRIM HYDRA - A W02P.10308. A
4,780,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, roman indexes, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: steel, case colour:...