Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,881
CARNEO SeniorSafe+ 4G
2,469,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch - senior, with control in English language, calling with inserted SIM card, waterproof IP67, case material: plastic
+Gift SIM Card T-Mobile with a value of 49,-
Eternico Airy for Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm / 42mm White Cloud
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Apple Watch 38/40/41mm a 42mm (Apple Watch Series 10/11/12), material nylon, uses 22mm Apple slide, fits wrist circumference from 13 to 19 cm, white colour
Eternico Essential Universal Quick Release 20mm Elephant Gray
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Garmin, Samsung, ALIGATOR, Huawei, Withings, WOWME, Amazfit, Armodd, Niceboy, LAMAX, Honor, Polar, Carneo, Haylou, Kospet, Myki, Garett, myPhone and KLOKI,...
Eternico Essential for Amazfit T-Rex Red
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap for Amazfit T-Rex, for wrists up to 22cm, material: silicone
Eternico Essential Vertical Grain Rose Gold Buckle universal Quick Release 20mm pink
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Garmin, Samsung, ALIGATOR, Huawei, Withings, WOWME, Amazfit, Armodd, Niceboy, LAMAX, Honor, Polar, Carneo, Haylou, Kospet, Myki, Garett, myPhone and KLOKI,...
NIVEA SUN Protect & Bronze Oil SPF 30 200 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Oil -, with sun protection factor 30 SPF - 170 Kč/100 ml
Eternico Airy for Apple Watch 44mm / 45mm / 46mm / Ultra 49mm Lava Red
Great price
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Apple Watch 44/45/46/49mm and 42mm (Apple Watch Series 1,2,3), material nylon, uses 24mm Apple slide, fits wrist circumference from 14.5 to 22 cm, red colour
Eternico Essential Vertical Grain Silver Buckle universal Quick Release 20mm grey
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Garmin, Samsung, ALIGATOR, Huawei, Withings, WOWME, Amazfit, Armodd, Niceboy, LAMAX, Honor, Polar, Carneo, Haylou, Kospet, Myki, Garett, myPhone and KLOKI,...
Garmin Venu X1 Soft Gold
18,990,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch , calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Garmin Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for:...
Miele Guard M1 Parquet Flex Brilliant white
8,690,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bagged Vacuum Cleaner - 890 W, for all types of floors, noise level: 77 dB, bag volume: 4,5 l, airclean plus filter, cord length: 7,5m, maximum reach: 11m, width: 49,6cm,...
AlzaGuard Genuine Leather Wallet Compatible with Magsafe saddle brown
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MagSafe Wallet - to the phone, unisex, genuine leather, strong built-in magnet, compatible with MagSafe, for up to 2 cards, dimensions 95 × 65 mm
Eternico Sporty Universal Quick Release 22mm Elephant Gray and Black
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Garmin, Xiaomi, Samsung, ALIGATOR, Huawei, WOWME, Amazfit, Armodd, Niceboy, LAMAX, Polar, Suunto, Carneo, Canyon, Haylou, Kospet, CMF, Oneplus, Garett and...
Eternico Airy Universal Quick Release 20mm Lava Red
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Garmin, Samsung, ALIGATOR, Huawei, Withings, WOWME, Amazfit, Armodd, Niceboy, LAMAX, Honor, Polar, Carneo, Haylou, Kospet, Myki, Garett, myPhone and KLOKI,...
NIVEA Sun Protect & Dry Invisible Spray SPF 50 200 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Oil -, with sun protection factor 50 SPF - 180 Kč/100 ml
OLIVIA GARDEN Hair Scissors Set Xtreme 5.75" + Epilating Scissors 6.35"
1,690,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hairdressing Set - adjustable centre screw and finger rest, overall length 14.605 cm, blade material stainless steel, ergonomic and metal handle
NIVEA SUN Protect & Bronze Spray SPF30 200 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray - - 170 Kč/100 ml
GARNIER Pure Active 8H Ultra Acne Patches, 22 patches
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Acne Patches - 8.14 Kč/pcs - from 8.14 Kč/1 pc(s)
Siguro Pure Beauty Valentina L250R
Great price
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror - desktop, material: plastic, led light, adjustable, light intensity adjustment and colour temperature setting
Xiaomi Watch S4 Silver
3,849,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch , calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling,...
Miele Guard S1 Parquet Flex Brilliant white
5,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bagged Vacuum Cleaner - 890 W, for all types of floors, noise level: 76 dB, bag volume: 3,5 l, airclean plus filter, tube made of metal, cord length: 7,5m, maximum reach:...
Eternico Essential with Metal Buckle Universal Quick Release 20mm Bunny Pink
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Garmin, Samsung, ALIGATOR, Huawei, Withings, WOWME, Amazfit, Armodd, Niceboy, LAMAX, Honor, Polar, Carneo, Kospet, Garett, myPhone and KLOKI, material silicone,...
VeyRey Nerd Polarized Teo Red Sunglasses
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses - nerd, unisex, leisure, UV400 protection, Orange, mirrored and polarized glasses, plastic frames, black and red colour of the rims
Take it shop Silicone travel bottles 90 ml 4 pcs, apricot
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Bottles - 4 bottles, volume 90 ml, food-grade silicone, BPA free, ideal for hand luggage
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
SCHWARZKOPF LIVE Color XXL 95 Electric Blue 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 15, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 398 Kč/100 ml