Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,919
MÁDARA Fake It Self-tanning body lotion 150 ml
Discounted -23 %
599,-
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 399 Kč/100 ml
Alpina Sonic HR Q-Lite black purple metallic matt
2,399,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, pink, green and yellow lenses, black and pink frame, UVA, UVB and UVC
Samsonite ECODIVER Laptop Backpack M Underseater 15.6" Climbing Ivy
3,693,-
In stock 5 pcs
Laptop Backpack - with maximum diameter up to 15,6 ", Water-Resistant Finish, capacity 33l, colour green
OXYBAG Student Backpack Oxy Touch Grunge
1,289,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Backpack -, dimensions: 43×28,5×20cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
Alpina Turbo PRO S Q-Lite lilac-transparent gloss
2,249,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses -, purple lenses, transparent and purple frame, UV400
PREGO Pozzuoli 10033-01
2,799,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses - round, women' s, with hoops, leisure, UV400 protection, darkening, grey glass, glass material CR39, plastic frames, black colour of the frames, hard case, cleaning...
ALPINA BONFIRE Q-LITE cool grey matt
1,799,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - cycling, unisex, silver lenses, grey frame, UV400
Siguro Pure Beauty Vision L750RG
New arrival
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Mirror - tabletop model, base with integrated storage shelf, large split mirror surface (no magnification, 2× and 3× magnification), LED backlighting, 72 LEDs, warm, cool...
WAYE 7 - WX0067X002
899,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses
VeyRey Sports Sunglasses Ogharod Glasses with Hologram Carbon Design
999,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, rainbow lenses, transparent frame, UV400
OXYBAG Student backpack OXY TOUCH BW
1,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Backpack -, dimensions: 43×28,5×20cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
Karl Lagerfeld Mirror MagSafe Cardslot Wallet with Stand Black
619,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MagSafe Wallet - luxurious look thanks to premium material, which ensures a long service life, easy and secure attachment thanks to MagSafe technology, functional design for safe...
Karl Lagerfeld Mirror MagSafe Cardslot Wallet with Stand Pink
619,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MagSafe Wallet - luxurious look thanks to premium material, which ensures a long service life, easy and secure attachment thanks to MagSafe technology, functional design for safe...
Alpina Twist SIX S HR V black matt
2,399,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, black lenses, black frame, UVA, UVB and UVC
ERBE SOLINGEN Men's leather manicure "Piedmont" 9950 brown
5,029,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Manicure Set - 6 tools, tool material stainless steel (INOX), case colour brown, case material leather, case dimensions 150 × 100 × 20 mm (H×W×D)
ZIPPO OB236-3
New arrival
499,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses
NANINAILS Simply Pure Fresh Red 5ml
New arrival
189,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish gel coat, - 3,780 Kč/100 ml
NANINAILS Peel Off
New arrival
999,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kit - includes Peel Off gel polish, everything you need in one set, including instructions
LOBEY After Sun Milk 200ml
459,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Milk - calming and moisturizing effect - 230 Kč/100 ml
100% Speedlab S3 Matte Translucent Brown Fade HiPER Silver Mirror Lens
5,090,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - cycling, unisex, silver lenses, brown frame, UV400, UVA and UVB
OXYBAG School backpack PREMIUM LIGHT Pegasus
2,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Backpack -, dimensions: 40×31×19cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back and lightweight construction
OXYBAG School backpack PREMIUM LIGHT romantic horse
2,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Backpack -, dimensions: 40×31×19cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back, hard bottom, label and lightweight construction
100% Speedlab Speedcraft XS Soft Tact Black Smoke Lens
3,290,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - cycling, unisex, grey lenses, black frame
SKINFOOD Carrot Carotene Calming Water Pad 60 pcs (250 g)
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - 9.98 Kč/1 pc(s)