Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,936
Dakine 365 Backpack odyssey
1,599,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
City Backpack , dimensions: 48 × 31 × 23cm, weight: 460g, accessories: reflective elements and padded backrest
PATYKA Body Sun Milk SPF 50, 100 ml
700,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 100 ml volume - 700 Kč/100 ml
Dakine 365 Backpack 28 l dawn to dusk
1,599,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
City Backpack , dimensions: 48 × 31 × 23cm, weight: 460g, accessories: reflective elements and padded backrest
WAYE 8 - WX0078X002
999,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses
IDA WARG Self-Tanning Body Spray 150 ml
566,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Mist - - 377 Kč/100 ml
ZIPPO OS-G1-BRO Photochromic
New arrival
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses
ECOTOOLS Sea Gems Eye Brush Set + Tin Case
449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Brush Set - contains 5 eye makeup brushes
HOUSE OF HUR Brightening Skin Prep Essence Pad pcs (140 ml)
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads
KORRES Yoghurt Sunscreen Face Cream SPF 50 50 ml
Discounted -39 %
411,-
680,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 822 Kč/100 ml
KORRES Yoghurt Sunscreen Face Cream SPF 30 50 ml
Discounted -39 %
382,-
631,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 50 ml volume - 764 Kč/100 ml
Alpina Mitzo II Disney Stitch
699,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, men's / boys', black lenses, purple frame, UVA, UVB and UVC
MATIS PARIS Sun Protection SPF30 Milk 200 ml
929,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 30, 200 ml volume - 465 Kč/100 ml
ZIPPO OB113-17
New arrival
499,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses
Dakine 365 Backpack pyramid lake
1,339,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
City Backpack , dimensions: 45 × 31 × 23cm, weight: 460g, accessories: reflective elements and padded backrest
PATYKA After Sun Repairing Balm 150 ml
700,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Cream - 467 Kč/100 ml
FIXED Silicone Strap for Xiaomi Mi Band 8 Pink
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi, material silicone, pink colour, design sports
Dakine Campus 25L Backpack, Dark Ephemera
New arrival
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
City Backpack , dimensions: 46 × 29 × 19cm, weight: 630g, accessories: reflective elements and reinforced back
Eternico Airy for Redmi Watch 4 / 5, Xiaomi Band 8 Pro / 9 Pro Purple Blue and Blue edge
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Xiaomi, material nylon, custom connection type, for wrist circumference from 12.8 to 18cm, blue colour
Dakine Campus Backpack 33L, Moonlight Blue
2,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
City Backpack , dimensions: 52 × 33 × 21cm, weight: 760g, accessories: reflective elements and reinforced back
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
Alpina Sonic HR M V white matt
2,599,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, clear lenses, white and black frame, UVA, UVB and UVC
Simplehuman black Sensor Trio Max make-up mirror with Dual LED lighting, 1/5/10
New arrival
10,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Makeup Mirror - desktop, material: metal, 5× magnification, diameter: 25cm, led light and motion sensor
Apple Watch 46mm natural link strap
New arrival
8,490,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Apple Watch 44/45/46/49mm and 42mm (Apple Watch Series 1,2,3), material stainless steel, fits wrist circumference from 15 to 20 cm, silver colour
OXYBAG School backpack OXY GO Magic
1,989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Backpack -, dimensions: 39×28×19,5cm, accessories: reflective elements, anatomically shaped back, water-resistant finish, hard bottom and lightweight construction
medicube Age-R Booster Pro X2 Pink
New arrival
9,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic device - EMS microcurrent skincare, 6 intensity levels, 7 modes, enhances cosmetic product absorption, LED light indicator, ergonomic double head made from surgical steel,...