Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 7,934
VeyRey Braam Black Lenons
489,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - round, unisex, leisure, UV400 protection, black, shatterproof glass, black colour of the frames
IMMAX SWEET Make up LED double-sided, 10x magnification, CCT, white
499,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Makeup Mirror - desktop, material: plastic, diameter: 16,3cm, led light
ProfiCare USR 3120
899,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Ultrasonic Cleaner – stainless steel, 43000 Hz, timer and automatic shutdown, use for cleaning of hodinky, jewelry, glasses, dental prostheses and braces
Nimco Built-in soap or detergent dispenser stainless steel – Unix chrome UN-3031V-26
343,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Soap Dispenser
Veyrey Men's polarized sunglasses, square, Orsa, uni
499,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses - men's / boys', UV protection of UV400, tint: S3, lens colour: black, frame colour: black
Nimco Cosmetic magnifying mirror round - double-sided ZR-6992N-26
825,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Makeup Mirror - wall-mounted, material: metal, diameter: 15cm, adjustable and reversible
NIVEA SUN Protect & Moisture SPF20 200 ml
Discounted -5 %
265,-
279,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sun Lotion with SPF 20, 200 ml volume - 133 Kč/100 ml
VeyRey Polarized Nerd Rudolf Sunglasses Black
539,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - nerd, unisex, leisure, UV400 protection, black, polarizing glasses, plastic frames, black colour of the frames
Garmin Venu X1 Black
18,786,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Smart Watch , calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Garmin Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for:...
NIVEA Sun Protect&Moisture SPF 30 pump 270 ml
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sun Spray - - 134 Kč/100 ml
VeyRey polarized sunglasses, sports, Raziel
499,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses - women's / girls', UV protection of UV400, tint: S3, lens colour: pink, frame colour: silver
SAEYANG Marathon Champion 3/H200 HP, white
3,990,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Nail Grinder - for manicure, suitable for artificial and natural nails, ideal for home and professional use, powered by mains, output power 45 W, maximum speed 30000 rev/min, 45...
NIVEA Sun Protection & Moisture SPF 30 Lotion 200 ml
Discounted -8 %
265,-
289,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sun Lotion with SPF 30, 200 ml volume - 133 Kč/100 ml
VeyRey Sports Sunglasses Lazgar
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, black lenses, black frame, UV400
VeyRey Polarized Sunglasses Sport Gustav Black
439,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - unisex, leisure, UV400 protection, black, polarizing glasses, plastic frames, black colour of the frames
Nimco Built-in soap or detergent dispenser stainless steel – Unix chrome UN-6031V-26
687,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Soap Dispenser –, manual
Veyrey Sports polarized sunglasses, Tarik
549,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses unisex, UV400 protection, S3 tinting, lens colour: orange, the colour of the rims: black
VeyRey Robert Polarizing Blue
449,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - unisex, leisure, UV400 protection, blue, polarizing and anti-shatter glasses, plastic frames, black colour of the frames
Stil 365 Flex Black
1,290,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
School Backpack -, dimensions: 49×34×17,5cm, accessories: reflective elements and anatomically shaped back
VeyRey Sports Sunglasses Shazgob
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, blue lenses, white frame, UV400
VeyRey Blue Light Blocking Glasses Oval Dilton Silver
389,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - oval, unisex, to the computer, clear, shatterproof glass, 30% protection against blue light, plastic and metal frames, silver colour of the rims
VeyRey Sports Sunglasses Burzob
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, orange lenses, black frame, UV400
IMMAX SWEET Make up LED double-sided, 10x magnifying, CCT, pink
499,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Makeup Mirror - desktop, material: plastic, diameter: 16,3cm, led light
VeyRey Sports Photochromic Sunglasses Ogharod
899,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cycling Glasses - leisure, cycling and running, unisex, blue lenses, transparent frame, UV400