Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 8,061
Sponsored
ORBITKEY Tech Pouch Graphite
New arrival
1,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Bag
Sponsored
L'ORÉAL PARIS Blurfiller Blurring Lip Contour 485 Nude Espresso
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 4,586 Kč/100 g
Sponsored
ORBITKEY Tech Pouch Rose
New arrival
1,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Bag
Sponsored
GARNIER Vitamin C Fresh & Bright Moisturizing Sorbet Cream, 85ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing and evens skin tone, 85 ml - 175 Kč/100 ml
Our brand
AlzaEco Liquid Soap Aloe Antibacterial 5 l
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and moisturising, active substances include aloe vera, alcohol-free,...
KARL LAGERFELD Men EdT 100 ml
Amazing Deal
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Him - 699 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Ayurveda Small Gift Set 215 ml
Great price
1,229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Shower foam 50 ml, Shower oil 75 ml, Body cream 70 ml, Body and hair spray 20 ml
DOLCE & GABBANA Light Blue EdT 50 ml
Amazing Deal
1,829,-
Save 381,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Her - 3,658 Kč/100 ml
DKNY Women Energizing 2011 EdP 100ml
Amazing Deal
819,-
Save 281,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 819 Kč/100 ml
HERMÉS Terre d'Hermés Parfum 75 ml
Amazing Deal
2,759,-
Save 351,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume - - 3,679 Kč/100 ml
SANYTOL Disinfectant gel 250 ml
Amazing Deal
85,-
Save 20,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel on hand. - 34 Kč/100 ml
DOLCE & GABBANA The One For Men EdP 100 ml
1,889,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum with sprayer - 1,889 Kč/100 ml
OLD SPICE Captain Shower Gel and Shampoo 3in1 1000ml
284,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, 1000 ml volume - 28 Kč/100 ml
URIAGE Gentle Deodorant 50 ml
Amazing Deal
279,-
Save 80,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, hypoallergenic, long-lasting, volume: 50 ml - 558 Kč/100 ml
KARL LAGERFELD Lagerfeld for Her EdP 85ml
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 764 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual of Jing Small Gift Set 190 ml
Great price
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set contains: Body oil 50 ml, Shower foam 50 ml, Body cream 70 ml, Body mist 20 ml
L'ORÉAL PARIS Magic CC Cream 30 ml
Amazing Deal
259,-
Save 26,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
CC cream for women daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: hydrating, brightening, toning and protects against nappy rash, 30 ml - 863 Kč/100 ml
VERSACE Crystal Noir EdP 90 ml
2,189,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 2,432 Kč/100 ml
DETTOL Vanilla Flower 250 ml. Dispensers
Great price
94,-
Save 5.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, honey fragrance, unisex, volume 250 ml - 38 Kč/100 ml
HUGO BOSS Alive EdP Set 80 ml
Amazing Deal
879,-
Save 276,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume Gift Set contains: EdP 30 ml, Body lotion 50 ml
HUGO BOSS Hugo 75 ml
Amazing Deal
289,-
Save 501,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 385 Kč/100 ml
URIAGE Xémose Moisturizing Lipstick 4 g
Amazing Deal
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter, hyaluronic acid and vitamin C
URIAGE Bariéderm-Cica Insulating Repairing Hand Cream 50 ml
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, hypoallergenic, nourishing, softening and soothing, dermo, , fragrance-free, 50 ml volume - 458 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser 50 ml
Amazing Deal
269,-
Save 30,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for men daily and night, skin type: normal, effect: moisturising, 50 ml - 538 Kč/100 ml