Alza Benefit slevy - Beauty Products & Fragrances
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 8,061
HUGO BOSS Boss Orange EdT 75 ml
Amazing Deal
989,-
Save 1,611,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Her - 1,319 Kč/100 ml
ANGRY BEARDS Body & Balls Jack Saloon 230 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal and dry skin, cleaning and moisturising, active ingredients include activated carbon, 230 ml volume - 100 Kč/100 ml
LATTAFA Khamrah Qahwa EdP 100 ml
939,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for both men and women, oriental main scent, spicy scent, Cardamom fragrance, coffee, musk (musk), orange, cinnamon and vanilla, volume 100 ml - 939 Kč/100 ml
LATTAFA Asad EdP 100 ml
569,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, oriental main fragrance, spicy secondary fragrance, volume 100 ml - 569 Kč/100 ml
VERSACE Bright Crystal EdT 50 ml
1,379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Her - 2,758 Kč/100 ml
DKNY Be Delicious EdP 100 ml
1,179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 1,179 Kč/100 ml
KUNDAL Honey & Macadamia Treatment hydro-intensive protein bark for hair Amber Vanilla 500 ml
Great price
269,-
Save 16,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - unisex, conditioner, for for all hair types, damaged and dry, effect: hydration, nutrition and regeneration - 54 Kč/100 ml
JEAN PAUL GAULTIER Le Male Le Parfum EdP 125 ml
2,669,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, oriental main fragrance, volume 125 ml - 2,135 Kč/100 ml
MONTBLANC Explorer EdP 100 ml
1,359,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, woody main scent, citrus secondary scent, volume 100 ml - 1,359 Kč/100 ml
GIVENCHY L'Interdit EdP 80 ml
2,519,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 3,149 Kč/100 ml
LATTAFA Asad Elixir EdP 100 ml
819,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, woody main scent, ambergris fragrance, Cedar, Incense, pepper and vanilla, volume 100 ml - 819 Kč/100 ml
Eneo Neocide washing gel with antimicrobial component 500 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for sensitive, oily, combination and dry skin, antibacterial, hypoallergenic and soothing, for intimate parts, with pump and for everyday use,...
LATTAFA Khamrah EdP 100 ml
Amazing Deal
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men and women, aromatic main fragrance, spicy secondary fragrance, volume 100 ml - 789 Kč/100 ml
URIAGE Bariéderm Cica Dermatological Oil 100 ml
Amazing Deal
379,-
Save 120,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, stretch marks, fragrance-free, active substances include bisabolol, for sensitive skin -...
ĽORÉAL PARIS Revitalift Laser X3 Night 50 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: brightening, 50 ml - 698 Kč/100 ml
VERSACE Blue Jeans EdT 75 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Him - 572 Kč/100 ml
OLD SPICE Wolfthorn 1000 ml
284,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, 1000 ml volume - 28 Kč/100 ml
MONTBLANC Explorer EdP 60 ml
1,069,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, woody main fragrance, woody secondary fragrance, volume 60 ml - 1,782 Kč/100 ml
PURITY VISION Organic Rose Water 250 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: normal - 140 Kč/100 ml
AlzaEco Liquid soap Lavender 5 l
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, alcohol-free, no artificial colours, paraben-free and...
HiPP Babysanft bath foam for the whole family 1 l
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising, nourishing and softening, formula: vegan, 1000 ml volume - 25 Kč/100 ml
JEAN PAUL GAULTIER Le Beau Le Parfum Intense EdP 75 ml
2,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, aromatic main scent, woody secondary scent, bergamot and coconut, volume 75 ml - 2,932 Kč/100 ml
WELEDA Moon Wash and Shampoo 400 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - - 125 Kč/100 ml
DETTOL cartridge bezdot. Dispensers Aloe Vera 250 ml
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, moisturising, nourishing and refreshing, for everyday use, alcohol-free and no artificial...