DKNY
We can deliver DKNY products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 128
DKNY Be Delicious Orchard Street Body Mist 250 ml
Great price
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for normal skin, refreshing, 250 ml volume - 96 Kč/100 ml
DKNY Ice Pop Very Cherry Body Mist 250 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for normal skin, refreshing, 250 ml volume - 100 Kč/100 ml
DKNY 24/7 EdP 30 ml
789,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 2,630 Kč/100 ml
DKNY Ice Pop Berry Bliss Body Mist 250 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for normal skin, refreshing, 250 ml volume - 108 Kč/100 ml
DKNY City Glitz DK1L003M0015
2,739,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, angular dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: steel, case colour:...
DKNY City Maxi DK1L001M0045
2,939,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, angular dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: steel, case colour:...
DKNY Be Delicious Fresh Blossom Body Mist 250 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for normal skin, 250 ml volume - 80 Kč/100 ml
DKNY Soho Midi DK1L036M0055
3,290,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, date, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel,...
DKNY Ice Pop Citrus Splash Body Mist 250 ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for normal skin, refreshing, 250 ml volume - 84 Kč/100 ml
DKNY Eastside Logo DK1L023M0025
3,290,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel, case...
DKNY Westside Midi DK1L007M0035
3,290,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, angular dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: stainless steel, case...
DKNY Eastside Logo DK1L023M0015
3,290,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel, case...
DKNY Westside Midi DK1L007M0055
3,790,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, angular dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: stainless steel, case...
DKNY City Maxi DK1L001M0035
2,559,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, angular dial shape, calendar, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: steel, case...
DKNY NY2789
1,706,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour:...
DKNY Chambers Multi Sport DK1L073M0025
3,739,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, 12/24 hour format, date and calendar, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) ,...
DKNY Chambers Midi DK1L016L0025
2,359,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour:...
DKNY NY2791
2,003,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour: rose...
DKNY NY2769
New arrival
3,600,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour: rose...
DKNY Citi Midi DK1L004M0045
3,290,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, angular dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material: stainless steel, case...
DKNY Soho Glitz DK1L038M0055
-17 % off new
2,439,-
New 2,939,-
As good as new - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: steel, case colour:...
DKNY Be Delicious Extra EdP 30 ml
492,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Parfum women´s - 1,640 Kč/100 ml