GARNIER
We can deliver GARNIER products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 283
GARNIER Ambre Solaire Invisible Serum SPF 50+ 30 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 30 ml volume - 1,163 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Brightening Micellar Water with Vitamin C, 700ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, removes make-up and cleanses - 38 Kč/100 ml
GARNIER Ambre Solaire Ideal Bronze Self-Tanning Body Spray SPF 50, 150ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 266 Kč/100 ml
GARNIER Ambre Solaire Ideal Bronze Sunscreen Oil SPF 30 150ml
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Oil -, with sun protection factor 30 SPF - 253 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Eye Mask for Brightening the Eye Area with Vitamin C, 5g
55,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Under-Eye Pads - reduces dark circles and swelling, moisturizing
GARNIER Olia Glow 8.12 Rainbow blonde
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 80 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Pro-Retinol Smoothing Serum Mask, 22g
68,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising and smoothing, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
GARNIER Fructis Goodbye Damage Shampoo 1000 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, promotes hair growth, volume 1000 ml - 25 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Eye Sheet Mask Orange Juice 6g
55,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Under-Eye Pads - reduces dark circles and swelling, moisturizing
GARNIER Fructis Curls Method Flexi Hold Moisturizing Styling Gel, 370ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for wavy and curly hair, strong hold, volume 370 ml - 43 Kč/100 ml
GARNIER Vitamin C* Brightening Facial Mist with SPF 50+ 75ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Mist - for women, SPF 50, for normal skin, volume 75 ml - 305 Kč/100 ml
GARNIER Olia Permanent Hair Colour 6.0 Light Brown, 60+60+54ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, gel, composition: vegan, application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage for professional use only - 91 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Hair Food Banana Nourishing Mask 400 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged hair, 400ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 42 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Hair Food Aloe Vera Shampoo 350 ml
129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for normal and dry hair, hydrates, volume 350 ml - 37 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Hair Food Plumping Watermelon Shampoo 350ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine hair, for extra volume, volume 350 ml - 37 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Goodbye Damage 10in1 rinseless spray with keratin 150 ml
Discounted -6 %
139,-
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm - effect: gloss, smoothing, regeneration, easy combing and protection, suitable for: damaged hair, leave-in, volume: 150 ml - 93 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Vitamin & Strength Strengthening Hair Serum 125 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for fine hair, for thinning hair, for nutrition and regeneration - 127 Kč/100 ml
GARNIER Mineral Hyaluronic Ultra Care Spray 150 ml
83,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and soothing, does not stain and long-lasting, 150 ml volume - 55 Kč/100 ml
GARNIER Men Mineral Invisible Black and White Colors Roll-On Antiperspirant 50 ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, roll-on,, antioxidant and protective, does not stain and long-lasting, 50 ml volume - 238 Kč/100 ml
GARNIER Men Mineral Xtreme Spray Antiperspirant 150 ml
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, does not stain and long-lasting, 150 ml volume - 59 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Hair Food Watermelon 3in1 Mask 400 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged hair, 390ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 41 Kč/100 ml
GARNIER Olia 9.0 Light blonde
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 91 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Sheet Mask Lavender 28 g
55,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, nourishing, brightening and reduces swelling/dark circles under the eyes, meant for the following skin type(s): sensitive, oily,...
GARNIER Color Sensation 7.12, Dark Rose Blonde, 110ml
Great price
98,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 89 Kč/100 ml