GARNIER
We can deliver GARNIER products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 283
GARNIER Olia 5.5 Mahogany Brown, 60+60+54 ml
Amazing Deal
189,-
Save 19,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, liquid, composition: vegan, application method: colour brightening and root or grey coverage for professional use only - 109 Kč/100 ml
GARNIER Olia 7.13 Natural Blonde, 60 ml + 40 ml + 12 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 14.10 Kč/100 ml
GARNIER colour Naturals 4 1/2 Dark Hazel, 60 ml + 40 ml + 12 ml
119,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing - 25 Kč/100 ml
GARNIER Ambre Solaire Hydra24h Protect SPF 30, 175 ml
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 30, 175 ml volume - 159 Kč/100 ml
GARNIER Ambre Solaire After Sun Milk 400ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Milk - calming and moisturizing effect - 75 Kč/100 ml
GARNIER Sensitive Soothing 2in1 Make-Up Remover 200 ml
149,-
Currently Unavailable
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
GARNIER Skin Naturals Serum cream with vitamin C for brightening the skin 50 ml
279,-
Currently Unavailable
Face Cream unisex, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, brightening and toning, 50 ml - 558 Kč/100 ml
GARNIER Party Mix Fabric Masks, 4+1pcs
Discounted -6 %
269,-
289,-
Currently Unavailable
Cosmetic Set - contains a pack of Garnier Party Mix masks
GARNIER Fructis Invisible dry shampoo with yuzu lemon scent 100 ml
169,-
Currently Unavailable
Dry Shampoo - for greasy hair, volume 100 ml - 169 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Curls Method 150 ml
149,-
Currently Unavailable
Hair Styling Spray - vegan, for dry, wavy and curly hair, volume 150 ml - 99 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Goodbye Damage 200ml
83,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration and nutrition, best for hair type: for all hair types and damaged - 42 Kč/100 ml
FRUCTIS Vitamin & Strength Strengthening Shampoo 400 ml
109,-
Currently Unavailable
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, repair effect, volume 400 ml, with vitamins - 27 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Vitamin & Strength Strengthening Set 1125 ml
492,-
Currently Unavailable
Haircare Set for weak and damaged hair, the set includes shampoo, rinse-free mask 10 in 1, balm and serum
GARNIER Fructis Hair Food Banana Set 1100 ml
404,-
Currently Unavailable
Haircare Set contains: Hair Mask, Hair Conditioner, Shampoo
GARNIER Fructis Vitamin & Strength Strengthening Set 525 ml
282,-
Currently Unavailable
Haircare Set - contains Garnier Fructis Vitamin & Strength Strengthening Shampoo 400 ml and GARNIER Fructis Vitamin & Strengthening Hair Serum 125 ml, with extracts of blood...
GARNIER Fructis Curls Method for dry wavy and curly hair 200 ml
159,-
Currently Unavailable
Shampoo - liquid (classic), for dry, wavy and curly hair, hydrates, deep cleansing, volume 200 ml, vegan, with hyaluronic acid - 80 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Curls Method 370 ml
159,-
Currently Unavailable
Hair Mask for women, for dry and wavy and curly hair, 370ml volume, effect: hydration - 43 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Strength & Shine Fortifying Conditioner 200 ml
83,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: hydration and regeneration, best for hair type: for all hair types and damaged - 42 Kč/100 ml
GARNIER colour Naturals 5.34 Mahogany, 60 ml + 40 ml + 12 ml
120,-
Currently Unavailable
Hair Dye permanent, cream, , - 25 Kč/100 ml