GARNIER
We can deliver GARNIER products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 285
GARNIER Vitamin C* Brightening Facial Mist with SPF 50+ 75ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Mist - for women, SPF 50, for normal skin, volume 75 ml - 319 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Goodbye Damage Shampoo 1000 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, promotes hair growth, volume 1000 ml - 25 Kč/100 ml
GARNIER Olia Permanent Hair Colour 6.0 Light Brown, 60+60+54ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, gel, composition: vegan, application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage for professional use only - 91 Kč/100 ml
GARNIER Olia Glow 8.12 Rainbow blonde
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 80 Kč/100 ml
GARNIER Color Naturals 4.12 Ice Brown 112ml
Great price
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing - 79 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Hair Food Banana Nourishing Mask 400 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged hair, 400ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 42 Kč/100 ml
GARNIER Ambre Solaire Ideal Bronze Sunscreen Oil SPF 30 150ml
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Oil -, with sun protection factor 30 SPF - 253 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Vitamin & Strength Strengthening Hair Serum 125 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for fine hair, for thinning hair, for nutrition and regeneration - 127 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Vitamin & Strength Strengthening 10-in-1 400ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, leave-in, for soft, damaged and fine and thinning hair, 400ml volume, effect: growth and smoothing - 40 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Hair Food Hydrating Aloe Vera Mask 400 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged hair, 400ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 42 Kč/100 ml
GARNIER Olia 9.3 Golden blonde
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 80 Kč/100 ml
GARNIER Olia Glow 5.12 Rainbow Brown
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 80 Kč/100 ml
GARNIER Ambre Solaire Invisible Serum SPF 50+ 30 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 30 ml volume - 1,163 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Goodbye Damage 10in1 rinseless spray with keratin 150 ml
Discounted -6 %
139,-
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm - effect: gloss, smoothing, regeneration, easy combing and protection, suitable for: damaged hair, leave-in, volume: 150 ml - 93 Kč/100 ml
GARNIER Men Mineral Xtreme Spray Antiperspirant 150 ml
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective, does not stain and long-lasting, 150 ml volume - 59 Kč/100 ml
GARNIER Color Sensation 7.12, Dark Rose Blonde, 110ml
Great price
98,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 89 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Hair Food Plumping Watermelon Shampoo 350ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine hair, for extra volume, volume 350 ml - 37 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Pure Fresh Strengthening Shampoo 400ml
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy hair, repair effect, volume 400 ml, paraben-free - 27 Kč/100 ml
GARNIER Fructis Sleek & Stay Heat-Activated Serum for Dry and Frizzy Hair, 50ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 458 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Pro-Retinol Smoothing Serum Mask, 22g
68,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising and smoothing, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
GARNIER Olia 9.0 Light blonde
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 91 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Eye Sheet Mask Orange Juice 6g
55,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Under-Eye Pads - reduces dark circles and swelling, moisturizing
GARNIER Mineral Invisible Fresh 48H Spray Antiperspirant 150 ml
83,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 55 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Sheet Mask Pomegranate 28g
55,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, nourishing and brightening, meant for the following skin type(s): dry