GUESS
We can deliver GUESS products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 550
GUESS Bracelet Dreaming Guess JUBB03120JWYGAQS
1,189,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bracelet - women's, flexible, chain-type, with pendant, material: surgical steel, surface finish gilding, glossy and PVD layer, jewellery weight 4 g, gemstone setting: crystals,...
GUESS Women's Cosmo watch GW0033L8
2,879,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, Guess series, elegant, roman indexes, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material:...
GUESS Chrysalis earrings JUBE04108JWRHT/U
979,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, women's, material: stainless steel, surface finish: rhodium plating and PVD layer, encrustation: crystals, includes pair earrings
GUESS Studs Party Earrings JUBE02158JWRHT/U
701,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: other symbols, women's, material: stainless steel, surface finish: glossy and rhodium plating, encrustation: crystals, includes...
GUESS Earrings Perfect JUBE04070JWYGT/U
759,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - semicircles, clasp style: friction back, women's, material: stainless steel, surface finish: gilding and PVD layer, encrustation: crystals, includes pair earrings, hoop...
GUESS Bracelet Love Guess JUBB04082JWYGS
879,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bracelet - women's, flexible, chain-type, with pendant, material: stainless steel, surface finish gilding, glossy and PVD layer, gemstone setting: crystals, length 18.6 cm
GUESS Necklace Life In 4G JUBN02141JWRHT/U
1,169,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Necklace - women's, classic, chain-type, slim design, with stone, material stainless steel, rhodium-plated, PVD coating, length 45.5 cm, dimensions 1.1 × 1,1 cm (H×W)
GUESS Earrings Life In 4G JUBE02147JWYGBKT/U
850,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: other symbols, women's, material: steel, surface finish: enamel, gilding and PVD layer, encrustation: crystals, pattern:...
GUESS Seductive Noir 250 ml
229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for normal skin, refreshing, 250 ml volume - 92 Kč/100 ml
GUESS Women's Serena watch GW0653L1
3,007,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, luminescent elements, Guess series, elegant, numberless, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case...
GUESS Earrings Perfect JUBE04065JWRHT/U
849,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, women's, material: stainless steel, surface finish: rhodium plating and PVD layer, encrustation: crystals, includes pair earrings
GUESS Necklace Dreaming Guess JUBN03124JWYGT/U
1,278,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Necklace - women's, classic, chain-type, slim design, with stone, material stainless steel, gold-plated, PVD coating, necklace gemstone setting: crystals, length 45.5 cm,...
GUESS Earrings Dreaming Guess JUBE03129JWYGT/U
846,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, women's, material: stainless steel, surface finish: gilding and PVD layer, encrustation: crystals, pattern: plastic, includes pair...
GUESS Bracelet Dreaming Guess JUBB03125JWRHS
1,290,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bracelet - women's, flexible, chain-type, with pendant, material: stainless steel, surface finish glossy, rhodium plating and PVD layer, gemstone setting: crystals, length 18.6 cm...
GUESS Earrings Dreaming Guess JUBE03131JWRHT/U
964,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - drop, clasp style: hinged, theme: other symbols, women's, material: steel, surface finish: rhodium plating and PVD layer, encrustation: crystals, pattern: plastic,...
GUESS White Lotus Earrings JUBE04135JWYGWHT/U
935,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: flower, women's, material: steel, surface finish: enamel, gilding, glossy and PVD layer, encrustation: zirconia, includes pair...
GUESS Earrings Color My Day JUBE02244JWYGEMT/U
849,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, women's, material: stainless steel, surface finish: gilding and PVD layer, encrustation: crystals, includes pair earrings, width 1 cm...
GUESS Earrings Perfect JUBE04071JWRHT/U
799,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - drop, clasp style: friction back, women's, material: stainless steel, surface finish: rhodium plating and PVD layer, encrustation: crystals
GUESS Earrings Love Guess JUBE04081JWRHT/U
679,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: other symbols, women's, material: stainless steel, surface finish: rhodium plating, encrustation: crystals, includes pair...
GUESS GUESS Gold EdP 75 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 665 Kč/100 ml
GUESS Earrings Perfect JUBE04070JWRHT/U
759,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - semicircles, clasp style: friction back, theme: plain , women's, material: stainless steel, surface finish: rhodium plating, encrustation: without casting, includes pair...
GUESS Earrings Dreaming Guess JUBE03131JWYGT/U
1,107,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - semicircles, clasp style: hinged, women's, surface finish: gilding and PVD layer, encrustation: crystals, includes pair earrings, width 2.7 cm
GUESS GUESS Seductive Charm EdT 75 ml
499,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Toilette for Her - 665 Kč/100 ml
GUESS Color My Day necklace JUBN02245JWRHAQT/U
1,106,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Necklace - women's, classic, chain-type, luxury design, with pendant, material stainless steel, rhodium-plated, PVD coating, necklace gemstone setting: crystals, Chess pattern,...