Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,417
NIVEA Derma Control Defend 250 ml
85,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal and dry skin, cleaning, moisturising, regenerating, nourishing, soothing and refreshing, active ingredients include panthenol , perfect...
M-Pets Mega dog toy Hyena 29 × 11 × 24 cm
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Toy size: 24 × 29 × 11 cm, material: textile, for medium sized breeds
ROUND LAB 1025 Dokdo Eye Cream 30 ml
339,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,130 Kč/100 ml
Ubiquiti UniFi Video Camera G5 Dome
5,416,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
IP Camera - interior and outdoor, maximum video resolution 2688 × 1520 px, night vision with a maximum IR range of 9 m, fixed lens, detection of motion, built-in microphone and...
Velká knížka O jednorožci pro malé vypravěče
Great price
179,-
Save 17,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Kniha
Zdraví z boží lékárny: Léčivé bylinky, rady a zkušenosti
Amazing Deal
179,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Naruto 5: Vyzyvatelé
Amazing Deal
179,-
Save 26,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
de Buyer 3602.28 ALCHIMY
5,409,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pan - stainless steel, round, compatible with electric, halogen, gas, glass-ceramic and induction cooktops, measuring scale, pouring edge and dishwasher safe, stainless steel...
Bastard Lučištník
Amazing Deal
279,-
Save 33,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Midea MAD 1100 DADK
5,399,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 200 °C, non-stick surface, display, timer, delayed start and automatic programs, 15 programs, comes with...
TP-Link Archer GXE75
5,399,-
In stock 1 pcs at the supplier's
WiFi Router - internal, WiFi 6e, standard 802.11/n/ac/ax, maximum Wi-Fi speed 5378 Mb/s, tri-band (2.4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 2402 Mb/s + 6 GHz 2402 Mb/s ), 3× LAN, IPv6 Ready, VPN,...
Amazon Echo Show 8 (3rd gen) Glacier White
5,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Voice Assistant - OS supported: Android and iOS controls your smart home and plays music, Headphone output, Display, Camera and Microphone mute button,.
Hubelino Kiga Ball Track - Building Set 352 pcs
5,399,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Ball Track for boys and girls, suitable for children from 4 years
ULTRADESK Pulsar white
5,399,-
In stock > 5 pcs
Kids' Desk - electrically adjustable height; versatile use - a gaming station, a place to work and study; high quality steel frame; hook for headphones and no more cables - clip on...
NAREX 443000907 Socket Set 3/4" 14 Pieces
5,399,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drive Socket - forged, chrome-vanadium steel - exclusively for manual use - 14-piece - 3/4" hexagon socket - 22; 24; 27; 30; 32; 36; 38; 41; 46; 50mm 1x ratchet 3/4" with switching...
Tanita RD-953 Smart personal scale with body analysis
5,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Scale - digital diagnostic, carrying capacity: 200kg, with Bluetooth, plate made of glass, body fat percentage measurement, muscle percentage measurement, water...
BERLINGERHAUS Set of dishes with titanium surface 15 pcs Taupe Collection
5,395,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cookware Set - compatible with gas, electric, induction and glass-ceramic cooktop type, 4 pots and 2 pans in the set, ergonomic handle, non-stick surface and dishwasher safe, body...
OLD SPICE Tomorrowland 450 ml
New arrival
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains a 50 ml solid deodorant, a 150 ml spray deodorant and a 250 ml shower gel
INTEX Paddleboard AquaQuest 350T Touring SUP
Amazing Deal
5,390,-
Save 665,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Paddleboard with a length of 350cm and capacity of 160 kg, focus of stability
Rabalux NOVILO 74030
New arrival
599,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Table Lamp - LED dimmable, power input 7 W, luminous flux 420 lm, adjustable light temperature (3000-6500K), touch control, lead length 1 m, height 34 cm, width 18,5 cm, material:...
VeyRey Polarized Sunglasses nerd imitation wood Surance dark blue frame, blue lenses
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Glasses - unisex, UV protection of UV400, tint: S2, lens colour: blue, frame colour: blue
SKINFOOD Carrot Carotene Calming Water Pad 60 pcs (250 g)
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - 9.98 Kč/1 pc(s)
PRIMUS Thermos Classic Light 0,5 l Black
599,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Thermos - volume 500 ml, material stainless steel, plastic and silicone, double wall, weight 0,375 kg, beverage stays cold for 31h, beverage stays hot for 24h
MÁDARA Fake It Brightening Self Tanning Facial Serum 30 ml
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 1,997 Kč/100 ml