Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,278
Stadler Form Oskar Black
3,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Humidifier recommended room size: 50m2, power consumption: 32W, humidification capacity: 370ml/hour, water tank capacity: 3,5l, noise level: 46 dB, humidity maintenance,...
ALBA Fuxo S-Line green/blue
3,990,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children’s Desk Chair -, asynchronous mechanics, plastic and revolving, growing construction, upholstery made of textile, padding made of PUR foam, plastic base, plastic wheels,...
ALVEUS Rock 130 G - 11 White
3,991,-
In stock > 5 pcs
Granite Sink – rectangular shape, single bowl sink, with drainer, made from granite, reversible variant, strainer outlet, with dishwasher connection, white colour, overall...
Aeronautica Militare - Backpack - Drone bag - AM - 525 - 01 - black
3,990,-
In stock 1 pcs at the supplier's
City Backpack , dimensions: 50 × 28 × 19cm, weight: 1300g, accessories: reinforced back
Nikon Action 12x50
3,989,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Binoculars - binocular, 12× zoom, lens diameter: 50mm, dioptric correction, weight: 1.197kg
ARMODD Silentwatch 8 Pro GPS titanium
3,989,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer,...
Meaco Armin® 300
3,989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Humidifier recommended room size: 44m2, natural evaporation, humidification capacity: 300ml/hour, water tank capacity: 2,4l, noise level: 42 dB, adjustable steam release level,...
TechniSat Digitradio 550 IR, black
3,989,-
In stock 1 pcs
Radio - classic, DAB+, FM, RDS and PLL tuner with 60 presets, media playable: USB flash drive, power performance: 10W, USB and AUX, Bluetooth and Wi-Fi, automatic tuning, alarm...
Vanguard Veo ED 1250
Discounted -48 %
3,989,-
7,739,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Binoculars - binocular, 12× zoom, lens diameter: 50mm, dioptric correction, weight: 0.76kg
Soundmaster HighLine ICD1010AN
3,989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Radio - internet and classic, DAB+ and FM tuner, media playable: CD and USB flash drive, supports mp3, power performance: 10W, USB and 3,5mm Jack , Bluetooth and Wi-Fi, alarm...
TXR Ranger Cognac
3,990,-
In stock according to variant
Motorcycle Jacket - leather, men’s, year-round, café racer, road and chopper style, lining material polyester, protectors for shoulders and elbows, protector material...
NIVEA Sun Alpin SPF 50+ 40 ml
249,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: sensitive, mixed, dry and mature, 40 ml - 623 Kč/100 ml
HEAD & SHOULDERS Menthol Fresh 625 ml
249,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for all hair types, hydrates, anti-dandruff, volume 625 ml - 40 Kč/100 ml
HEAD & SHOULDERS Deep Hydration 625 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for all hair types, hydrates, anti-dandruff, volume 625 ml - 40 Kč/100 ml
FLORENCINO Sandalwood 510 g
249,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 49 Kč/100 g
FLORENCINO Black Cherry 510 g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 49 Kč/100 g
YVES ROCHER Shampoo for curly hair 300 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 300 ml, silicone-free and sulphate-free - 83 Kč/100 ml
Ceresit Sanitary Silicone CS 25 Taupe, 280 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Silicone - Sealing acetate sealant for filling expansion joints between tiles in interior and exterior, Increased resistance to mould - MicroProtect triple protection, permanently...
UXITOL 13 Kerato 250 ml
Great price
249,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - exfoliating, moisturising and softening, dermo, protects against nappy rash, irritated skin and dry skin, for sensitive, normal, combination and dry skin, contains...
Ceresit Sanitary silicone CS 25 sky, 280 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Silicone - highly resistant sealant for joints between tiles, permanently elastic, waterproof, resistant to mould and high temperatures, ideal for interior and exterior, volume 280...
Ceresit Sanitary silicone CS 25 balibrown, 280 ml
Discounted -30 %
249,-
359,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Silicone - Sealing acetate sealant for filling expansion joints between tiles in interior and exterior, Increased resistance to mould - MicroProtect triple protection, permanently...
Quizzes in your pocket - Movie catchphrases
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Card Game for 4–6 players, recommended from 12 years, minimum game length 30 min
YVES ROCHER Boucles 200 ml
249,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and frizziness, best for hair type: wavy and curly - 125 Kč/100 ml
YVES ROCHER Vanilla 600 ml
249,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...