Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,731
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Serie Expert Vitamino colour Spectrum Neutralizing Shampoo Blue 300 ml
Great price
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair, hydrates nourishes, for extra shine, volume 300 ml, professional - 263 Kč/100 ml
Ceresit Waterproofing strip CL 152, 10 m
789,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Isolation - 1,715 Kč/1 kg
Hrozálie, čarodějka začátečnice
Amazing Deal
289,-
Save 34,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Hyson Green Jasmine 100 g (loose green tea)
117,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 100 g, composition jasmine - 1,170 Kč/1 kg
Hyson Lemon, green tea (100g)
117,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - loose, in a round package, composition: green tea with lemon, tangerine and orange peel flavour - 1,170 Kč/1 kg
EINHELL Professional Cordless Branch Cutter GP-CH 18/50 Li BL-Solo, 3410950 (without battery)
3,139,-
In stock 2 pcs
Pruning Shears - two-blade,, weight 2500g
+Gift Charger and Spare Batteries Einhell with a value of 589,-
TOMMY HILFIGER Ryan 1710530
3,139,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch men's - analog time display, movement quartz, round dial shape, elegant, arabic indexes, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel, case...
Vention AX900M USB Wi-Fi 6 Dual Band Adapter Black
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
WiFi USB Adapter
Oxybag Case Case JUMBO OXY NEXT Green Cube
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Case - for boys aged 6 years and older, open layout, single-tier, with reinforced walls, dimensions 23 × 12.5 × 6 cm (D×W×H), Minecraft theme
Repti Planet Feeding bowl 19,2 × 13,5 × 4 cm
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Terrarium Supplies - water or food bowl for reptiles, amphibians and other species of animals, in brown design, wide base and weight of the bowl prevents the animal from tipping...
PURITY VISION Bio Hydro Retinol Booster 100 ml
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 349 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Smoothen Conditioner 200 ml
349,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, smoothing and strengthening, best for hair type: wavy and curly and frizzy and unruly - 175 Kč/100 ml
RETLUX RSH 104 A70, E27, 14 WATT, RGB, CCT
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Bulb - smart, lamp cap E27 - lamp cap E27, power input 14 W, 230 V, luminous flux 1521 lm, adjustable light temperature (6500-2700 K), diameter of 7 cm, WiFi 2,4 GHz and...
California Farms Sleep Please Jelly, 600 mg CBD, 400 mg CBN
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CBD - 15 mg CBD / 10 mg CBN in one jelly, high proportion of fruit, without preservatives, without colourings and flavourings, gluten-free, vegan, suitable for an adult
Squishmallows 2in1 Pineapple Maui and bubble tea Bergit
349,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Soft Toy -, pineapple height 13cm, inspired by Squishmallows, suitable from 3 years
RETLUX RLL 503 LED, T5, 4 W, 30 cm
348,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
LED Light - power input 4 W, luminous flux 320 lm, neutral light (4000 K) touch control, material: plastic, max. height 3 cm, width 2,2 cm
Arwel Hazelien leather backpack / handbag 2 in 1, black
3,135,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
City Backpack , dimensions: 29 × 22 × 13cm, weight: 600g
MUSA Maggie Basin/Sink Mixer Tap, Standing with White Flexible Spout, Satin 831011
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tap - sink and washbasin, stand, levered control type, material: stainless steel, modern style, with aerator, ceramic cartridge, 360° rotation and flexible arm, white colour
BusyKids Montessori Puzzle - Dinosaurs
195,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Puzzle - insertable puzzle, for the room, animal motif, material wood, suitable from 1 year
HUGO BOSS Boss Bottled Beyond Deo Spray 150 ml
779,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray,, cooling, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 150 ml - 519 Kč/100 ml
KORES KOLORES Selection 72 colours
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coloured Pencils - KORES, triangular form, with soft graphite
HAIER HAWBKIT05
779,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wine Set - HAIER wine serving and storage set with stand
Rabalux - floor lamp 1xE27/100W+E14/25W
779,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Lamp - for bulbs E14 and E27 (not included), maximum input power 100 W, height 180 cm, width 23 cm, length 23 cm, material: metal, IP20
Alza 106R02761 Magenta for Xerox Printers
Great price
779,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Toner Cartridge - for Phaser 6020, Phaser 6022, Phaser 6025, WorkCentre 6025, WorkCentre 6027; yield up to 1000 pages