Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,739
Arden Grange GF Cat Adult Sensitive White Fish & Potato 2 kg
599,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for all breeds with low with normal activity, fat 19%, with Joint Nutrition, grain-free, taurine - 300 Kč/1 kg
Wolfsblut Dog Large Breed Black Bird turkey with sweet potatoes 2 kg
Great price
599,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for large breeds with low with normal activity, animal protein 24%, meat content in dry matter 28%, fat (poultry) 13%, grain-free, hypoallergenic and diet -...
Trime Vitamin K2 120 µg, 90 capsules
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin K2 Capsules, vitamin k2, for adults and children, from 3, years 90 tablets, 21 g, oral administration - 6.66 Kč/pcs
BEBA EXPERTpro HA 3, with lactic acid bacteria L. reuteri and modified protein, 6×600 g
2,394,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula children's, suitable from 12 months, palm oil free - 399 Kč/pcs - from 665 Kč/1 kg
+Gift Dishwasher Tablets FINISH with a value of 199,-
Alza CRG-064 Y yellow for Canon printers
Great price
2,579,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compatible Toner Cartridge for Canon i-SENSYS LBP722Cdw, Canon i-SENSYS MF832Cdw, up to 5000 pages
Ladival Beta Carotene 15 mg, 60 capsules
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Beta-Carotene - beta carotene (15 mg), selenium (55 µg) and biotin (150 µg) in 1 capsule, beta carotene is a natural source of vitamin A, 60 capsules
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
Megabubble - Mega Bubble Blower for Large Bubbles - 1 litre + Large Ring
286,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bubble Maker for boys and girls, suitable for children from 3 years
Tefal Resist Intense Pan 28cm D5220683
Discounted -20 %
639,-
799,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pan - aluminium, round, compatible with electric, halogen, gas, glass-ceramic cooktops, dishwasher safe and non-stick surface, enamelled exterior surface, ergonomic, height 4.89...
Tognana Set of coffee cups with saucers 6 pcs 100ml CIRCLES
639,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Set of Cups , 6 piece(s) in the package - 107 Kč/1 pc(s)
OXYBAG School set 3 pcs PREMIUM LIGHT Pegasus
2,549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Set - suitable girls, school set contains pencil case, sack and briefcase
OXYBAG School set 3 pcs PREMIUM LIGHT Monster
2,549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
School Set - suitable girls, school set contains pencil case, sack and briefcase
Nutriburst Premium Ashwagandha KSM-66 vegan gummies, no added sugar, 60 pcs
589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ashwagandha - vegan gummies with no added sugar, ashwagandha extract KSM-66, vitamin B5 and iodine, support mental performance, reducing fatigue, support of the nervous system
REXONA Invisible B&W 2× 150ml
New arrival
159,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, refreshing, does not stain, against odor and for everyday use, 300 ml volume - 53 Kč/100 ml
COLGATE Elmex Caries Plus Intensive Cleaning 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, volume 50 ml - 3,180 Kč/1 l
KNEIPP Hyaluron 4.7 g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 3,383 Kč/100 g
BIONE COSMETICS Bio Keratin and Caffeine Hair Stimulating Massage Serum 215 ml
159,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for normal hair, great for moisturizing, for more volume, for nutrition and regeneration - 74 Kč/100 ml
Alza Digital A3 90g 100 Sheets
Great price
from
140,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Office Paper - 100 sheets, A3 size, for laser and inkjet printers, 90g/m2 paper weight, 170 CIE whiteness, 92% opacity
Lionelo Sven Plus Blue Navy
2,529,-
In stock 1 pcs
Travel Bed - for children, with a changing table, adjustable, with a medium-firm mattress, load capacity 15 kg, on wheels, square, with storage space, with a travel bag, with a...
L'ORÉAL PARIS Revilafit Filler Cooling Eye Serum Tissue Mask
Discounted -17 %
70,-
85,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Under-Eye Pads - reduces dark circles and swelling, moisturizing
Pietro Filipi Women's Low Modern (1PUW8) XL
629,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Period swimwear
MÁDARA City CC Cream SPF15 Medium 40 ml
Discounted -21 %
629,-
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
CC cream - 1,573 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Oil 100 ml
629,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Oil for wavy and curly hair, leave-in care, effect: hydration, nutrition, gloss, softness and smoothing, 100 ml volume, for women - 629 Kč/100 ml
SKINFOOD Pore Peptide Daily Mask 30 pcs / 270 g
629,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, lifting, softening and antioxidant, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature
LittleLife Animal Toddler Backpack crocodile 2 l
629,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Backpack 2l volume, dimensions: 23 × 18 × 14cm, weight: 200g
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-