Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 57,593
ZAMST 2025 A1 Ankle White Left
1,399,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Brace for ankle
Eurakles LED panel 48 W 4100 lm 114,7 × 16,1 cm white
1,399,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
LED Light - power input 48 W, luminous flux 4100 lm, adjustable light temperature, (3000-6500K) material: aluminium and plastic, max. height 16,1 cm, width 3,1 cm, IP20
KNOG Blinder Link Rear Seat
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bike Light - rear, luminous flux of 100 lm, power: Rechargeable battery, maximum battery life of 12 h
SteelSeries Apex 3 TKL Aqua - UK
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Keyboard - membrane switch SteelSeries Whisper-Quiet, wired, backlit, classic (high-profile) keys, UK key layout, USB-A, spill-proof, silent, blue colour, dimensions...
The Relic: The First Guardian - PS5
New arrival
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Console Game - PS5 (with disc drive), PS VR2 compatible, physical version, genre: action, RPG and adventure game
Disney Princess Carriage and castle 2 in 1, small doll Aurora, 3 play floors HWX17
1,399,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Game Set - suitable from 3 years of age
Lige Man digital F0033-3 - black/silver
1,399,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Watch men's - combined time display, movement quartz, round dial shape, 12/24 hour format, date, chronograph, luminescent elements and stopwatch, elegant, arabic indexes, mineral...
+Gift Bracelet Predator Q1 with a value of 399,-
Lige Man digital F0033 - blue
1,399,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Watch men's - combined time display, movement quartz, round dial shape, 12/24 hour format, timer, date and stopwatch, elegant, arabic indexes, mineral glass, waterproof rating 30 m...
+Gift Bracelet Predator Q1 with a value of 399,-
GIVENCHY Gentleman Eau de Toilette Intense EdT 60 ml
1,399,-
In stock 1 pcs
Eau de Toilette for Him - 2,332 Kč/100 ml
TURBOAIR TILLY BL/F/60
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Extractor Hood sub-mounting, energy class C, noise level: 68 dB, suction performance 200 m3/h, filter type: fat, upper outlet diameter: 12,5 cm, width: 60 cm
JIRI MODELS Hurray Backpack Bear
Amazing Deal
349,-
Save 66,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Backpack 4,93l volume, dimensions: 29 × 20 × 8,5cm, weight: 270g, accessories: water-resistant finish and padded backrest
ABIB Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly 4 x 35 g
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, soothing, regenerating and anti-inflammatory, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature
ABIB Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly 4 x 35 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, soothing, brightening and regenerating, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature
ABIB Collagen Gel Mask Sedum Jelly 4 x 35 g
349,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, soothing, brightening, regenerating, antioxidant, smoothing, anti-inflammatory and protective, meant for the following skin type(s): sensitive,...
MIXSOON PDRN Collagen Eye Serum 20 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Serum - - 1,745 Kč/100 ml
PERSIL Discs Universal 28 pcs
349,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, white and black, removes stains while washing and for routine maintenance, 28 pc(s) in package - 12.46 Kč/1 pc(s)
NIVEA Men Sensitive After Shave Balm 100 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aftershave Balm - moisturising, soothing and protective effect, for normal sensitive skin, volume 100 ml - 349 Kč/100 ml
LUMANTE Peach 397 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 88 Kč/100 g
PURITY VISION Bio Hydro Vitamin C Booster 100 ml
349,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 349 Kč/100 ml
Dino Angel size. S
349,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Soft Toy - for boys and girls, height 20cm, inspired by Lilo & Stitch, suitable from Birth
HERBADENT Vet Professional for cats and dogs L
87,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Toothbrush and cats - for larger and medium breeds of dogs, for larger cat breeds, the fibers at the end narrowed so, to penetrate hard-to-reach places, handle made of eco...
RETLUX RSH 104 A70, E27, 14 WATT, RGB, CCT
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LED Bulb - smart, lamp cap E27 - lamp cap E27, power input 14 W, 230 V, luminous flux 1521 lm, adjustable light temperature (6500-2700 K), diameter of 7 cm, WiFi 2,4 GHz and...
California Farms Sleep please Chocolate, 200 mg CBD, 150 mg CBN
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CBD - 20 mg CBD / 15 mg CBG in one capsule of chocolate, without THC, suitable for adults, without colourings and flavourings, vegan, gluten-free
PERSIL Color 1.98 l (44 washes)
349,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour clothing, preserves colour intensity, 44 wash cycles, volume 1980 ml - 7.93 Kč/pcs - from 176 Kč/1 l